Naprawa płyt(pasta do zębów)?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TylkoPolska14

Świeżak
Świeżak
Witam. Popsuła mi się płyta od BFBC2. Słyszałem ,że można naprawić ją nawet i pastą do zębów ,lecz płyta nie będzie równa. Pytanie próbował ktoś już tego? Czy to jest w pełni bezpieczne? Co z tym ,że płyta przez tą pastę się ściera? Podobno to ścierniwo?
Jeżeli tak to jak radzicie taką płytę czyścić? Jak ją polerować tą pastą. Zależy mi na czasie ,a w moim mieście nie ma podobnych miejsc do naprawy ,natomiast allegro? Za długo trwa wysyłka. A jak mówiłem zależy mi na czasie.
 

DANMAR

Banned
to hardcorowe podejscie ale czasem działa.Albo pasta albo krem.Nieraz płyte dvd tak czysciłem jak mi nie chciał film działać ale z grą za 200 pln chyba bym nie ryzykował tylko oddał do regeneracji.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jedyne co możesz zrobic pastą, to zniszczyc płytę. nie pozostaje Ci nic innego jak wysłac ją do regeneracji (a to trochę trwa...) jeśli zależy Ci na czasie, to pożycz od kogoś tą grę, zainstaluj na dysku i mu oddaj, gra będzie działac z Twoją płytką wtedy
 

TylkoPolska14

Świeżak
Świeżak
No właśnie mam zainstalowaną ,lecz nie działa i tak. Problem leży w momencie gdy płytę chce odczytać napęd. Ni rusz.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
to pozostaje tylko regeneracja, często są takie punkty regeneracyjne przy sklepach z używanymi grami
 

TylkoPolska14

Świeżak
Świeżak
Ok w takim razie dziękuję. Proszę o zamknięcie tematu.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom