1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa płyt(pasta do zębów)?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TylkoPolska14, Luty 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TylkoPolska14

TylkoPolska14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła
    Witam. Popsuła mi się płyta od BFBC2. Słyszałem ,że można naprawić ją nawet i pastą do zębów ,lecz płyta nie będzie równa. Pytanie próbował ktoś już tego? Czy to jest w pełni bezpieczne? Co z tym ,że płyta przez tą pastę się ściera? Podobno to ścierniwo?
    Jeżeli tak to jak radzicie taką płytę czyścić? Jak ją polerować tą pastą. Zależy mi na czasie ,a w moim mieście nie ma podobnych miejsc do naprawy ,natomiast allegro? Za długo trwa wysyłka. A jak mówiłem zależy mi na czasie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DANMAR

DANMAR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to hardcorowe podejscie ale czasem działa.Albo pasta albo krem.Nieraz płyte dvd tak czysciłem jak mi nie chciał film działać ale z grą za 200 pln chyba bym nie ryzykował tylko oddał do regeneracji.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jedyne co możesz zrobic pastą, to zniszczyc płytę. nie pozostaje Ci nic innego jak wysłac ją do regeneracji (a to trochę trwa...) jeśli zależy Ci na czasie, to pożycz od kogoś tą grę, zainstaluj na dysku i mu oddaj, gra będzie działac z Twoją płytką wtedy

5. TylkoPolska14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła
    No właśnie mam zainstalowaną ,lecz nie działa i tak. Problem leży w momencie gdy płytę chce odczytać napęd. Ni rusz.

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    to pozostaje tylko regeneracja, często są takie punkty regeneracyjne przy sklepach z używanymi grami

7. TylkoPolska14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piła
    Ok w takim razie dziękuję. Proszę o zamknięcie tematu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum