1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa poprzez allegro

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xboofer, Lipiec 31, 2010.

1. xboofer

xboofer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mój xbox 360 zachorował na rrod . Chciałbym go naprawić u tego pana NAPRAWA XBOX 360 WARSZAWA SERWIS360.PL RROD GW (1161625375) - Aukcje internetowe Allegro , ale nie jestem pewien czy konsola bedzie bezpieczna , czy w ogole do mnie wroci .
    Jeśli ktoś już naprawiał konsolę przez allegro proszę o pomoc.

Z góry dzięki .

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie Reflow... To poprawi konsolę na pół roku, a może rok? Zrób pełny Rebaling za 200zł + w UKEN Lublin. Serwis Konsol Lublin XBOX 360 PS3 PS2 PSP DSL DSI WII Dogadaj się na czacie i poznasz cenę. Reflow = zło
    już lepiej pobaw się opalarką.. To sprawi że konsola fachowo będzie jak nowa (nowe połączenia SnPB)

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    rebaling za 200zl??czy to moze byc prawda??

5. Kamil908

Kamil908 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mysle ze tak, wiadomo spore koszty, pomysl nad tym czy np nie lepiej sprzedac konsolke na czesci i dolozyc to 200zl i jakis fajny zestawik bedziesz mial, albo jak kolega mowil usluga za 200zl sprawi ze konsole pochodzi dluzej niz pol roku

6. Radzio-

Radzio- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wolałbym dołożyć i mieć pewność, że będzie w bezpiecznych rękach. Sam mówisz, że obawiasz się, że nie wrócisz. Lepjej dołożyć niż kupywać nowego x' ;D

7. TaZz639

TaZz639 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    ~Ja bym na Twoim miejscu sprzedał konsolę i kupił nową, ja sam starą sprzedałem dołożyłem 150 i mam jaspera

8. sathorn

sathorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    120zł za reflow?! Kurde stary, jak chcesz to Ci zrobię za połowę tej ceny :p

9. UKEN

UKEN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zalecamy reballing - udzielamy rocznej gwarancji na wykonana naprawe. Wymieniamy kulki bezolowiowe na olowiowe.
    Konsola po wykonaniu takiej uslugi dziala bez problemow i nie ma problemow z ukladem GPU. Wykonujemy rowniez reballing pozostalych ukladow.

YouTube - XBOX 360 REBALLING - PART 1 / CZESC 1 - FIRMA UKEN LUBLIN

YouTube - XBOX 360 REBALLING - PART 2 / CZESC 2 - FIRMA UKEN LUBLIN

Wczytywanie...

Poleć forum