1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa przycisku nad Spustem(Pad).

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez MrDynamite12, Czerwiec 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć.
    Mam problem z padem. Od kiedy go kupiłem przycisk nad Prawym Spustem nie działał jak trzeba. Muszę go mocno przycisnąć aby zaskoczył. Wkurza to strasznie jak gram z kumplami na S/S.
    Rozkręcić pada umiem. Lecz nie wiem co trzeba wymienić aby to naprawić.

Może ktoś mi podać jakiś Tutek i rzeczy potrzebne do naprawy?
    Dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    byc moze kusz lub inne dziadostwa sie dostaly i dlatego tak sie dzieje, sprobuj dokladnie wyczyscic go - mi pomoglo.

BTW. Do czego to doszlo aby ja zwykly szary czlowiek podpowiadal takiemu pro elo evul serwisantowi :p

4. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ponieważ ja zajmuję się Xboxem. Pada jeszcze nigdy nie tykałem. Ledwo zrobiłem w życiu 2 RRODY i nie wiem czy przetrwają pół roku.
    A taka 50 evolucja Bulbazaura to ja nie jestem, żeby być mega serwisantem. Wciąż korzystam czasem z pomocy zaawansowanych osób.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum