1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa roda na wlasna reke.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Laskolegas, Luty 8, 2010.

1. Laskolegas

Laskolegas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reich
    Witam.
    Moj Xkloc oddal ducha.Jest już dosyć stary i po 3ch naprawach w serwisach "u mariana".
    Mam od jakiegoś czasu drugiego wiec nie zamierzam go oddawać do naprawy.Szkoda mi już na niego po prostu kasy.
    Widziałem kilka filmów na Youtube jak kolesie naprawiają swoje konsole wymieniając pastę miedzy GPU a radiatorem.

I teraz pytanie.Czy ktoś z forum próbował już coś takiego robić? i czy faktycznie są jakieś szanse na to ze klocek wstanie?

Xa już rozłożyłem ,ale nie do końca muszę dokupić jeszcze torxa żeby wyjąć zdjąć włącznik i wyjąć płytę główną.

Blad konsoli 0102.Czyli przegrzanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    możesz próbować ale czy będzie działać pewności nie masz ;]

4. Laskolegas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reich
    w sumie i tak nie mam nic do stracenia.Jak mam ja opchnąć za 200zl to wole nią o ścianę walnąć.Zresztą tak jak pisałem wyżej mam drugiego klocka wiec luzik.W tym tygodniu się do tego zabiorę i napisze jakie były wyniki.

5. Laskolegas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reich
    Nowa pasta i klocek smiga.testowalem go na Bioshocku 2jce poltora godziny i wszystko jest w porzadku.Ciekawe na jak dlugo.
    Troche badziewnie nalozylem ta paste,bo niemam reki do tego,ale jak ROD powroci to dam to zrobic zonie jej sie tak rece nie trzesa :shisha

Jak rozebralem konsole to zauwazylem ze u mnie jakies gumki juz ktos zakladal.

Wczytywanie...

Poleć forum