1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa "strum bar" (struny) od Gitary Guitar Hero World Tour / 5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzechu1x, Wrzesień 20, 2010.

1. grzechu1x

grzechu1x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie

Mam problem ze strum bar (struną) w jednej z najlepszych gitar na xbox'a, nie wspominając o warriors of rock bo narazie mnie nie stać... A więc przejde do sedna. Struna z czasem coraz gorzej łapała szarpnięcia aż wkońcu musiałem w nią dosłownie walić żeby załapała "kto tu jest hardkorem" .. Jako, że trochę majsterkuje wziąłem się za jej rozkręcenie. Za strune odpowiadały dwa przełączniki dźwigienkowe, dokładnie mówiąc takie gzieś szukając natknąłem się na coś zepełnie podobnego mają co prawda nóżki w innym kierunku (pikuś) i inne wartości. Nie wiem, czy wogóle kierować się wartościami, bo jest to na usb które daje tylko 5v. Ważniejszy jest chyba momentem przełączenia, ale nie wiem. Jeśli jest ktoś obeznany w elektronice to prosze o odzew czy te podane w linku działały by poprawnie, bo aż tak w tym nie siedze a chce to wszystko jak najszybciej poskładać do kupy jako wiadomix sprawne. Z góry dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum