1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa XBOBXa w serwisie, a gwarancja.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KubexRIO, Wrzesień 18, 2010.

1. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wysłałem dwa tygodnie temu konsole na naprawę do serwisu w Krakowie, otrzymałem gwarancję na miesiąc. Niedawno XBOX mi padł, to odesłałem go na gwarancję, dzisiaj dostałem odpowiedź, że konsola po reballingu nadal ma E74 i jedynym wyjściem jest wymiana GPU i będzie mnie to kosztowało 100 zł. Mam dylemat, czy można tak robić, czy naprawa powinna być darmowa? Naprawę kupiłem tu: ROD RROD E73 E74 Serwis XBOX 360 Kraków f.VAT 3mc (1177534530) - Aukcje internetowe Allegro
    Pozdrawiam KubexRIO

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    maja ci naprawić i kropka - za free (za darmo) bo odwalili lipę
    lub niech ci odeślą konsolę nie naprawioną i zwrócą kasę za poprzednią naprawę

4. KubexRIO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Napisałem maila, że żądam naprawy, zobaczymy, czy pomoże.

5. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mogą sie wykrecać ale skoro dali miesieczną gwarancje na wykonana usługe a po 2 tygodniach tensam problem sie pojawił to powinni naprawić. tylko że bardziej czuje ze sie wykręcą ze zle uzytkowana itp. wkoncu taka gwarancja to **** a nie gwarancja bo nawet zasad tej gwarancji niema.

Nie naprawiamy "na chwilę" !
    W przypadku gdy usterka powraca, wymieniamy płytę główną, bądź zwracamy pieniądze za naprawę!

powołaj sie na to:D

6. KubexRIO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wykrecaja sie, ze nigdzie nie jest napisane, ze naprawa bedzie darmowa. Ze wzgledu, iz zalezy mi na czasie, zgodzilem sie na zaplate.

7. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    szkoda. bo jakbys miał czas to mogłbys wygrać z nimi powołując sie na to co zacytowałem.

8. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam gwarancję 6miechów w UKENie i po reballu starej płyty nadal coś z nią było to wymienili mi na płyte z dashem 6xxx, przed wczoraj wywaliła e74 ze względu na to że zgodziłem się na wymianę gpu z innej konsoli. W dodatku oddali mi starą płytę główną ale bez gpu :(.
    Pozdrawiam.

9. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    I dlatego właśnie nie warto uwalonych xboxów dawać do naprawy do serwisów, tylko sprzedać za ile kto da, dołożyć i kupić nowy.

10. KubexRIO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mój plan był raczej naprawić i sprzedać. Sprzedać się udało, naprawić też, niestety tylko na tydzień... Zastanawiam się jeszcze jaką mam szansę na wygraną po wykonanej usłudze i tym jak konsola do mnie wróci...

11. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja do xenonów mam sentyment i nie zamierzam zmieniać go na falcona/jaspera. Xenona jest łatwiej naprawić bo płyta kosztuje naprawdę mało niż bawić się w jaspery i falcony :).

12. eloelo320

eloelo320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, tylko różnica jest taka, że jaspera nie musisz wcale naprawiać :p

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak dali gwarancję na naprawę to powinni usunąć usterkę bez żadnych dodatkowych kosztów :) koniec i kropka

Wczytywanie...

Poleć forum