1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa Xbox 360 -POMOCY !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamil1463, Maj 18, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kamil1463

kamil1463 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Maja konsola złapała zimne luty. Jak to samemu naprawić ? Czy wymiana pasty na GPU i CPU pomoże ? Pomóżcie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    jak sam zaczniesz naprawiać to zostanie ci tylko śmietnik, jak gwarancja to do MS a jak nie to porządny serwis

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Możesz podgrzać hotairem, ale jest to krótkotrwały sposób, nawet jak 'wstanie' to i tak niebawem RROD wróci.
    Jeśli dasz na profesjonalną naprawę, potrzyma z pół roku może rok i tak wróci, RROD`a nie idzie się pozbyć na stałe.
    Najlepiej kupić nową konsolę, a tą sprzedać jako uszkodzona.

5. kamil1463

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o to chodzi że nie mam gwarancji bo konsola jest przerobiona. Po co mam zanosić do porządnego serwisu jak sam się znam na takich rzeczach. Tylko chciałbym się dowiedzieć czy wymiana pasty na GPU i CPU pomoże ?

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No chyba logiczne, że skoro masz zimne luty pod prockiem, to wymiana pasty nic tutaj nie pomoże.

7. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro znasz się na takich rzeczach, to po co piszesz tutaj o takie rzeczy? Wymiana pasty nie naprawi ci zimnych lutów. Twoje wypowiedzi pokazują, że się na tym po prostu nie znasz - tak jak pisali koledzy, albo będziesz się bawił sam i podziała ci chwilę albo oddasz do serwisu i ci pochodzi kilka miesięcy.

8. kamil1463

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiesz może co pomoże ? . bo w naprawie zimnych lutów na karcie graficznej przelutowanie pomogło.

9. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz sprzęt i umiejętności? :)

10. kamil1463

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    takiego jak serwis nie mam :) rozbiorę jutro konsole i spróbuję naprawić jak się nie uda to kupię nową :)

11. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    skoro się znasz to powinieneś wiedzieć, że wymiana pasty nie ma z tym nic wspólnego. Wystaw ma allegro i napisz że naprawa to koszt ok. 100 zł i jakiś łoś kupi a Ty dołóż kasy i kup sobie slima

1 osoba to lubi.
  12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hot air pogrzewając gpu postawisz ją chwilowo na nogi , a tak lepiej to na części sprzedać.

13. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Samym Hot arem tego nie zrobi będzie palił lakier a GPU nawet nie drgnie .
    Bez odpowiedniego sprzętu nie naprawisz konsoli .

14. IceType

IceType Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London
    Slima raczej nie ma sensu kupowac, ja Ci polecam Xbox'a Elite 250GB jeszcze lepszy ( przynajmniej dla Mnie).

A wracaja do sprawy ''Kussiek'' ma racje wystaw na allegro jakis dzban kupi.

15. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    a dlaczego uważasz że elit lepszy od slimka ?

16. ciolas2

ciolas2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jaka płyta główna w konsoli?

17. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest wiele metod naprawy we własnym domu. Z góry uprzedzam: KAŻDA METODA ZABIJA KONSOLĘ. Oto najciekawsze stosowane przez moich klientów:

- Owijasz konsolę grubym kocem i włączasz. Po jakimś czasie sama się wyłączy. Szansa działania 40%. Długość działania około 3 dni
    - Wyciągasz patyczki z uszu i wtykasz do wiatraków konsoli. Tak by nie następował przepływ powietrza. Szansa działania 40%, długość około 3 dni. Metoda ta jest dość głupia jednak stosowana do dzisiaj przez niektóre pseudo serwisy.
    - Jak masz małe dziecko stawiasz je na konsoli i grasz. Bardzo oryginalna metoda. Minus taki, że dziecku szybko się nudzi.
    - Metody prewencyjne w postaci x-clamp, zwana również x-śruba. Za miast x-clampa wkręcasz śruby na plastikowych podkładkach. Na Ebay jest tego masa do kupienia. Im śruba ma większe fi tym dłużej konsola będzie działać. Tak przynajmniej twierdzą osoby, które to robiły. Wzór matematyczny przedkłada się następująco: 1 fi = 1 dzień sprawności sprzętu. Jeśli chcesz by konsola działała 6mc musisz wkręcić śrubę z odpowiednim fi.

- Seria metod z grupy "atak ciepłem":
    a) Konsola w piekarniku z obudową lub bez
    b) Przykładasz suszarkę do włosów do wylotu wiatraków. Następnie odpalasz konsolę i suszarkę. Czekasz......
    c) Otwierasz konsolę i grzejesz ją Hot arem. Na płycie mogą się znajdować radiatory. Kwestia gustu
    d) Grzanie GPU, CPU konsoli palnikiem gazowym.

- Jak już dokonasz grzania możesz obydwa procesory zakleić składnikami mocno twardniejącymi. Gips, szpachla samochodowa, smoła, kalafonia.
    - W obudowie możesz wyciąć kilka dodatkowych dziur. Dużego efektu nie dają, ale zawsze jak ktoś do ciebie przyjdzie będzie miał o czym pogadać.

Jest jeszcze wiele metod. Mi już brak sił by wszystkie opisać. Przyznam się, że troszeczkę zrobiło mi się słabo jak to przeczytałem. Niestety tak wiara robi.

Podsumowując możesz Wykonać takie naprawy w domu. Nistety wszystkie te metody

SKUTECZNIE NISZCZĄ KONSOLĘ !!!!!!

18. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dodaj jeszcze moja ulubiona - wymiana pasty termoprzewodzacej na pastę do zębów.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

19. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Długi czas byłem przekonany, że pasta do zębów to mit. Niestety !! raz podczas ściągania GPU poczułem w mych nozdrzach zapach świeżej mięty. Tylko nie wiem dlaczego, ta pasta zamiast na procku, była wciśnięta pod procka. Między kulki.

20. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    pewnie jakaś pasta z magnezem albo odrobiną żelaza na lepsze przewodzenie :p

21. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Bez sprzętu nie ma sensu naprawiać, koniec tematu

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.