Naprawa Xbox u soulandbody Allegro

matix755

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś już naprawiał Xbox u soulandbody z allegro?
I czy ta osoba jest godna oddania w jego ręce mojego x'a do naprawy?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Ja właśnie czekam aż mi konsola wróci od nich z naprawy. W razie czego dam znać co i jak.
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
Ja właśnie czekam aż mi konsola wróci od nich z naprawy. W razie czego dam znać co i jak.
ile już czekasz?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj, po uływie około 10 dni od wysłania do nich konsoli zadzwonił do mnie typek, że sprzęt jest naprawiony i wysyłają. Jak Diabeł da to może dzisiaj kurier mi ją przywiezie.
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj, po uływie około 10 dni od wysłania do nich konsoli zadzwonił do mnie typek, że sprzęt jest naprawiony i wysyłają. Jak Diabeł da to może dzisiaj kurier mi ją przywiezie.
to szybko a jaką masz konsole z HDMI ?
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
to szybko a jaką masz konsole z HDMI ?
10 dni to szybko jesli to nie serwis M$ ?
A co zajmuje az tyle dni ?
Ciekawe czy wstawiaja nowe kule pod BGA czy tylko nowa pasta ;)
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
10 dni to szybko jesli to nie serwis M$ ?
A co zajmuje az tyle dni ?
Ciekawe czy wstawiaja nowe kule pod BGA czy tylko nowa pasta ;)
Jeśli ktoś zajmuje się naprawą Xbox 360 psp ps3 ps2 itp. to chyba ma dużo roboty więc czas naprawy się wydłuża.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Mój stary klocek, który poszedł do ich serwisu to premium z 2006 bez hdmi.
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
Mój stary klocek, który poszedł do ich serwisu to premium z 2006 bez hdmi.
Ja mam taki sam z czerwca 2006 :eek:

Czekam z niecierpliwością na sprawozdanie :p

ps. a mógł byś napisać co w nim ci szwankowało bo ja miałem artefakty na obrazie czasem czarny ekran ale brak " kręgu śmierci" :/
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Agonię mego pierwszego klocka spowodował błąd e74.
Za pierwszym razem wysłalem go do Iksboks Service ale chyba źle zrobilem.
Gdy mi wyskoczyl drugi raz to zdecydowalem się na soulandbody.

Długo pewnie i tak nie pociągnie (tfu!) ale zawsze coś.
Powiem ci jednak, że panowie z soulandbody znacznie przewyższają kulturą i podejsciem do klienta Iksboks Service.

Dzisiaj myślę, że klocek zajedzie to go potestuję i dam znać co i jak.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
...panowie z soulandbody znacznie przewyższają kulturą i podejsciem do klienta Iksboks Service.
Ok, kultura tylko tutaj sie liczy efekt koncowy czyli aby to chodzilo dluzej niz kilka tygodni, czas pokaze nikt nie jest perfect niestety ;)
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Jak narazie konsola sprawuje się bez problemu. Pewnie panowie coś z wiatrakami wymyślili bo trochę głośno chodzi (a'la szuszarka na najmniejszych obrotach) ale nie nagrzewa się nic a nic. Za jakiś czas zedytyje posta :)
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
ja naprawialem u nich konsole. naprawa trwala 7 dni gdyby nie niedziela byloby o 1 dzien mniej. KOnsolka chodzi troszke glosniej ale po 5h nie jest nawet ciepla czyli ich tuning chlodzenia sie oplacil. daja gwarancje na 3 miesiace i sa przedewszystkim mili POLECAM TA FIRME!
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
Jak narazie konsola sprawuje się bez problemu. Pewnie panowie coś z wiatrakami wymyślili bo trochę głośno chodzi (a'la szuszarka na najmniejszych obrotach) ale nie nagrzewa się nic a nic. Za jakiś czas zedytyje posta :)
no i jak nadal dobrze działa?
ja już wysłałem do nich mojego x'a :p
za jakiś 1 tydzień lub 2 chyba już będzie :D
 

gotti151

Użytkownik
Użytkownik
oni musieli zrobic wentylatorki na 12V i przezto tak głosno konsola chodzi ja tez tak mam :) ja mam tak ze mam czasasmi Roda:) i odczekam ze 15 minut z wlaczonym rodem pozniej uruchiamam konsol ichodzi jak suszarka ale gram do woli :) jak sie zepsuje to trudno no nie :):)sprzęt siępsuje :)
 

kolo333

Użytkownik
Użytkownik
Czy ten serwis od nowa lutuje GPU/CPU? Czy tylko zmieniaja paste i chlodzenie? Napiszcie cos wiecej o naprawie u nich.
 

pepa

Banned
Użytkownik
Ja tam bym najpierw próbował do MS słać a nie do jakiś serwisantów.Najwyżej odeślą nienaprawionego X'a a ta cała historia o rachunku na 500 PLN to fake.
 

Alex1988

Banned
Użytkownik
Zmieniają tylko paste i chłodzeni . Jeżeli porosisz o ponowne wlutowanie GPU to ci zapropnują nowa płyte główną . Wtedy więcej kasy zgarna .
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Iksboks Service - Goscie nawet nie potrafia pasty nalozyc, kupilem kiedys x'a z "3Lrod" na allegro ktory wczesniej byl w tym serwisie i po otwarciu konsoli zacząłem sie smiac z nalozenia pasty ;).

Z tego co z zycia wiem nawet "renomowane" serwisy sobie leca w kulki i robia wszystko byle by zrobic (ale bez starannosci), a pozniej 3 diody ponownie...
P.S. soulandbody moze jest naprawdy dobry skoro daje gwarancje na 3 miesiace ;)
 

piotrekali

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Popieram nie ma co słać do Juchego sam słałem dwie konsole i jedna i druga po trzech miechach padła nie znam gościa ale dwa razy się przejechałem i jeszcze czekać na konsole:eek: 1,5 miesiąca
 

Do góry Bottom