1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa Xbox'a 360 RRoD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Servvis, Maj 4, 2010.

1. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    Witam serdecznie.

Witam ,zajmuje się naprawami Xboxów 360, Marki koło Warszawy, cena nie jest wygórowana bo tylko 50zł ,gwarancję daję na miesiąc czasu, przy okazji dodam ,że żadna naprawiana przeze mnie konsola do mnie nie wróciła.Jeśli ktoś nie ma już gwarancji na x-klocka a nie chce wydawać dużej sumki na (niekoniecznie)profesjonalne serwisy to zapraszam ,gg 3973219.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A jak je naprawiasz? jakie bledy itd.

4. Kak-tus

Kak-tus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Pewnie jakiś x-clamp fix lub coś podobnego. Nie wierzę ,że w cenie 50zł jaes reballing. Ciekawe czy Pan daje gwarancję na piśmie?

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Hahahah, taa napewno reballing za 50pln, pomysl. Reflow + zabezpieczenie i git.

6. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    Oferta jest skierowana do osób ,które nie chcą/nie mają pieniędzy na reballing.
    Nie stosuję x-clampów.
    W zakresie mojej usługi jest reflow łącznie z wymianą pasty i wzmocnieniem kulek pod GPU,CPU lub Ram-em.
    Na życzenie mogę poprawić układ chłodzenia lecz wiąże się to z głośniejszą pracą konsoli.
    Błędy jakie naprawiam to przede wszystkim E74,E08(0020),E09(0021),E18(0102),E19(0103) ale także się podejmuję się naprawy innych błędów po wstępnej konsultacji.
    Dodam także ,iż od 6 lat zajmuję się naprawą telefonów komórkowych i tu też mam liczne sukcesy.
    Gwarancji pisemnej nie daję lecz prowadzę listę konsol które już były u mnie w naprawie i w jakim dniu. Pozdrawiam.

7. lala166

lala166 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwi mnie to że bierzesz tak mało .. Mi po ciut większym stażu w gsmie niż twój niechce się rozkręcić nawet konsoli a co dopiero wygrzewać.

P.S. Sukcesy w gsmie? W jakiś konkursach startowałeś :D ? Wymienisz np upp w 6310 ?

8. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    mnie interesowałoby jak się wzmacnia te kulki ?

9. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    Biorę tak nie wiele ponieważ mam na względzie to ,że nie wszystkich stać na serwisy ogólnie dostępne;]

A co do sukcesów to pomijając naprawy telefonów znajomym to także praca dla autoryzowanego punktu serwisowego Sony Ericsson w Jankach ;]

Jest to sposób w pełni opracowany,wykonany i przetestowany przeze mnie więc niestety nie mogę zdradzać szczegółów.

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    czyli ***a robisz. w ***** mi strzyka jak slysze o "autorskich sposobach ktorych nie moge ujawnic". Tym bardziej ze tam nie ma mozliwosci na zadne innowacje gdyz wszystko opiera sie na ukladach BGA. Chyba ze wynalazles nowy rodzaj cyny :p

11. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    -=DEXTER=-
    Po pierwsze nie masz podstaw aby twierdzić ,że robię wały.Jest coś takiego jak tajemnica zawodowa , nie chcę zdradzać rzeczy ,które sam wymyśliłem i sprawują się znakomicie ;]
    Po drugie dałem tutaj ogłoszenie aby pomóc osobom ,którym padła konsolka bo jak już zauważyliście biorę nie dużo:)

I tu się rodzi pytanie ,dlaczego xkolcek wysiada ? Ponieważ układ BGA się "odkleja" .Fakt na innowacje z układami BGA nie ma "miejsca" ,ale pracowałem długo nad obniżeniem jego temperatury dzięki czemu kulki nie topią się a co za tym idzie luty nie puszczają/nie tworzą sie tzw. zimne luty.

12. lala166

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe .. Regeneris nie słynie zbytnio z ambitnych napraw. Płace też nie są porywające :)

Dobry samarytanin z ciebie. Jak kogoś stać na xboxa to i stać go było by na porządną naprawę.

13. Qazimodo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jak to czytam to mam jedno skojarzenie Frankenstein :D

[​IMG][​IMG]

nie dziw sie ale był juz jeden magik co robił za 75zł ,a jak forumowicz mu wysłał Xa to po tygodniu odpisał mu że się nie da bo scieżki poodpadały pod CPU/GPU jak mu "rebaling" robił dlatego wszyscy są ciekawi co ty tam "majstrujesz" ? :D

.

14. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    ->Frankenstein :D

Co robię ? Tak jak już pisałem relow ,wymiana pasty i "mojego pomysłu" wzmacnianie kulek.

Ja nikogo nie zmuszam ,aby przyszedł do mnie i to właśnie u mnie naprawił konsole;) Daję tylko taką możliwość i kto będzie zainteresowany ten skorzysta ;)

15. Qazimodo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    pociągnę dalej temat kulek - bo mi się podoba

czy może korzystasz ze szpachli samochodowej aby zwiekszyć docisk ? :)
    skręcasz Xa blachami i w gips żeby płyta się nie wyginała ? :)
    jak chcesz żeby ktoś skorzystał z twoich usług to musisz rąbka tajemnicy uchylić :D
    nurtuje mnie to "wzmacnianie" kulek ...

.

16. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    Wychodzę jednak z założenia ,iż klient który korzysta z usług nie musi wiedzieć wszystkiego. Czy wchodząc rano do sklepu pytasz ekspedientkę jak wykonany jest chleb ? :)

Naprawiam ,daję gwarancje więc wszystko jest w porządku :)

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dobrze to pokaz jak wygląda płyta główna po twojej naprawie bez radiatorów i z radiatorami od dołu.

18. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    Heh... nie robiłem zdjęć ... bo niby po co ? :D

19. Qazimodo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ja myślę że robisz tym kulkom jakiś masaż erotyczny i one po nim się wzmacniają :D

.

20. Servvis

Servvis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Marki
    Prawie ,choć w sedno jeszcze nie trafiłeś ,ale jeśli Ci się uda to poinformuje.

21. lala166

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Klient powinien wiedzieć co zrobiłeś i to dokładnie bo za to w końcu płaci. Ja mogę napisać że robię reballing za 50zł. "Zakładamy" że nie mówię jak, nie pokazuje powiedzmy zdjęć przed i po itp itd. W takim wypadku mogę łatwo wmówić komuś że zrobiłem reballing a np konsolę tylko wygrzałem.

Czego nie stawiasz układu na nowych kulach z PB ?

Wczytywanie...

Poleć forum