1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawiać/kupować? Nowy/używany? z dyskiem/bez?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez masterr15, Czerwiec 28, 2012.

1. masterr15

masterr15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Wczoraj moja konsola zaczęła się wieszać (nie ma żadnych czerwonych diod, ale to zapewne kwestia czasu). To jest stary fat (10.2006) z napędem Samsunga ;] Myślę, że go otworzę przeczyszczę (bo pewnie przez te parę lat kurzu się nazbierało) i wymienię pasty pod procesorami (o ile jeszcze jakieś tam są). Jeśli to nie pomoże, to co mam robić? Próbować jakiś serwis i reballing czy dać spokój i coś kupić nowego? Jeśli kupować to co? - chciałbym tak do 800 złotych slima z dyskiem 250gb i najlepiej jakby się go dało przerobić i był nieużywany, jednak wiem, że w tej cenie to prseir nierealne. W ogóle opłaca się kupować przerobione slimy? Czy to tak jak kiedyś ze starymi, że prawie każdy to kot w worku padający po trzech miechach grania? Bardzo proszę o rady. Z góry dzięki za wszystkie przydatne informacje. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1060
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Slimy mozna nazwać bezawaryjne. Jak cos to z rgh slimy mam od 500-750

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. masterr15

masterr15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jaka jest szansa, że po założeniu nowej pasty mój stary xbox zacznie normalnie chodzić (chociaż przez jakiś czas)? Drugie pytanie moje jest takie: Na czym polega zaleta kupna u Ciebie konsoli? ;P Myślałem nad czymś takim tylko troszkę drogo (ale gwarancja jest): ~NOWY XBOX 360 SLIM 250GB ~KINECT~ LT+3 Kraków+GRY (2451019594) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    A trzecie moje pytanie brzmi, ile mogę wziąć za swoją uszkodzoną konsolę (wraz z całym osprzętem)?
    Z góry dziękuję za info.

Wczytywanie...

Poleć forum