Nareszcie! Konsolowy Max Payne 3 dostanie polskie napisy

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
z tego co widze to jest to patch ogolny dla calego swiata ze sie tak wyraze bo sa tam poprawki multi itp wiec teoretycznie powinien dzialac z kazda wersja gry
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
No własnie i po co te nerwy jestem dobrej mysli wszyscy bedziemy równo potraktowani:)
Maxa odpaliłem ale z 2miechy temu nie przeszedłem czekam za łatką:p
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
i co łatka sie pojawiła?
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
i co łatka sie pojawiła?
Prędzej na spodniach niż na xbl

Tchnięte z SGS GT-I9000
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
niech ta cala cenega sie w d.. pocaluej z ta ich łatka... ludzie powinni zbiorowo pisać pozwy za to ze oszukala w celu zarobkowym... jak mozna robic tak luzi w balona.. miala byc wczoraj miala byc dzisiaj i smiech.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
masz napisane na stronie cudownego R* ze w tym tygodniu, wiec po tylu miesiacach czekania te pare dni to juz jest nic...
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego przeszedłem po angielsku, i problem z głowy.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem czy to dotyczy Xboxa, ale ostatnio MS ma problemy z AppHubem dla developerów. Może dlatego jest opóźnienie.
 

Szakal123

Banned
Wiecie co wam powiem? Cenega to jedna wielka firma nastawiona na kasę na nic więcej. Po 3 miesiącach czekania, łaskawie ujawnili datę kiedy łatka wyjdzie. I co? Nie wyszła. Gracze z PS3 mają już ją od wtorku! A my dalej czekamy!!
Idę ją kupić na PC. W przyszłości kupuje PS3, bo tam też jest dużo perełek.
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
I love drama <3. Ja sobie poczekam i nigdy xbox'a o takie cos nie sprzedam ; ). Wspolczuje tylko osobom ktore maja tylko max payn'a i czekaja na latke ; p.
 

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
Ja rozumiem, że Cenega to gówniana firma, ale nie rozumiem zwalania winy z łatką na nich akurat. Przecież to R* robi łatkę od początku do końca i on z MS robi jej release na XBL, więc sorry chłopaki, ale co Cenega ma do tego całego spolszczenia prócz pośredniczenia w przekaywaniu informacji? (czytaj przetłumaczenie info od R* na język PL i wrzucenie na FB)

a ****ie się z tą łatką więcej niż **** macie. Parę dni was nie zbawi, są wakacje,woda, lody, słońce, ****czki, a wy tylko gry i łatki :D
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Ja rozumiem, że Cenega to gówniana firma, ale nie rozumiem zwalania winy z łatką na nich akurat. Przecież to R* robi łatkę od początku do końca i on z MS robi jej release na XBL, więc sorry chłopaki, ale co Cenega ma do tego całego spolszczenia prócz pośredniczenia w przekaywaniu informacji? (czytaj przetłumaczenie info od R* na język PL i wrzucenie na FB)

a ****ie się z tą łatką więcej niż **** macie. Parę dni was nie zbawi, są wakacje,woda, lody, słońce, ****czki, a wy tylko gry i łatki :D
A co ty za głupoty mi będziesz wypisywał, tak R robi łatke i jakos na PS3 wydalo a na X nie umie tak?
 

RasQba

Użytkownik
Użytkownik
Macie na stronie Rockstara że w tym tygodniu ma być. W tym tygodniu to jest równie dobrze niedziela 23:59.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
to wiemy:)) ale nic nie stoi na przeszkodzie aby tą informację znów edytowac:)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A co ty za głupoty mi będziesz wypisywał, tak R robi łatke i jakos na PS3 wydalo a na X nie umie tak?
chyba nam nie wmowisz ze Cenega robi latke do multi i poprawdki do gry... To R* robi te latke od poczatku do konca, a to ze jest na PS3 a na xboxie narazie nie ma to juz sprawa Sony i MS
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
nie obarczam wina cenegi... ale prosze nie wypisuj mi glupot bo akurat problemy z polonizacja itd zawsze dotykaja jakos cenege i nie chodzi mi tylko o MP3
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jakos MP3 na kompy gdzie nie potrzeba wspolpracy z Sony i MS wyszedl odrazu po Polsku wiec zastanow sie co piszesz, bo na konsolach to nie jest tak ze hop i juz wydajemy latke, ale po co mam tlumaczyc, niektorzy i tak maja swoje w glowie i sie im nie wytlumaczy, a byla ta kwestia poruszana duzo razy
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
była i wiem ze musi przejsc certyfikacje... ale mam swoje zdanie na ten temat, Ty ich tak bronisz jak bys był od nich.... Juz nie jedna osoba napisala ze to najgorszy wydawca jaki jest a ich sklep muve.pl to jest najwiekszy żal..Nie wiem co kieruje takimi firmami jak R żeby wspolpracowac z taka amatorszczyzna jak cenega gdzie na rynku mamy takich profesjonalistów jak CDproject

Ale koniec OFF czekamy na łatke
 

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
A co ty za głupoty mi będziesz wypisywał, tak R robi łatke i jakos na PS3 wydalo a na X nie umie tak?
Otóż proszę państwa ten użytkownik śmie twierdzić, że Cenega robi łatki do Max Payne 3 i przez to nie ma jej jeszcze na XBL... I piszesz że ja wypisuję głupoty.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zaczyna się robić burdel.
Zamykam temat.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom