1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruszona plomba

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez C.J198666, Październik 27, 2011.

1. C.J198666

C.J198666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam na dniach oddaję konsolę do serwisu M$ coś mnie pokusiło żeby ściągnąć faceplant i o to co ujrzałem . I co teraz mam z tym fantem zrobić przejdzie to czy raczej nie może macie jakiś patent żeby wyglądała jak nowa w konsoli nic nie było grzebane poprzedni właściciel pokusił się o otwarcie gdy pojawił się RROD może wiecie gdzie można taka plombę dokupić albo ktoś ma odsprzedać pozdro

[​IMG] [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Wg. mnie nie przejdzie.

4. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Na bank nie przejdzie, widać, że plomba jest naruszona. Na allegro ostatnio widziałem pląby od M$ papierowe.

5. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak chcesz mam papierową idealna za 10pln + 5 wysyłka w celach kolekcjonerkich opchne przejdzie bez problemu. W razie czego wyślij mi prywatna wiadomość, jak chcesz allegro moge wystawić + 1pln.

6. skiz

skiz Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie przejdzie a ms sprawdza plomby bo są idioci którzy dają np papierowe plomby na arcade i na odwrót...

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

7. C.J198666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ?? Na arcade były papierowe sam taką miałem przynajmniej te które miały datę produkcji 2009 kurde no to klops a niema ktoś z was takiej właśnie srebrnej plomby

8. skiz

skiz Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To jest bardziej zależne od daty konsoli niż wersji no ale znajomy miał zwrot właśnie z arcade i

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

9. C.J198666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no ja mam aktualnie premium z listopada 2007

10. rafayekxx

rafayekxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie, ewidentnie widać że była ściągana może da się to jakoś wyjaśnić choć wątpię aby taki numer przeszedł.

Wczytywanie...

Poleć forum