1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto Broken Bond ..HELP!!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez labi90, Grudzień 4, 2008.

1. labi90

labi90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wadowice
    Otoz mam problem z misja "Jiraiya's Big Date" i opis:

"Head for Lake Akoya to find pearl" znajduje sie w Hot Spring Resort :)

Tam niby niewiem mam czekac na budowe mostu(?) czy cos!!niewiem jak dostac sie do oznaczonego "X" punktu :(( Bawie sie juz z tym 4dzien i nic z zadnej strony tam niemoge dojść nawet po wodzie :(:( Bede bardzo wdzieczny za pomoc !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Może o to chodzi... Stań przy moście u użyj Shadow Clone Jutsu. Dość często trzeba w tej grze to robić.

4. labi90

labi90 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wadowice
    nom :) cos w ty stylu..... trzeba zrobic most z klonow a potem cieniem otworzyc brame ^^ na youtubie gdzies znalazlem ............... TEAMAT DO ZAMKNIECIA

5. samsung1

samsung1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak przejsc misje na 55% gry z tym co trzeba popytac w sand villige o takiego jednego goscia?

6. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    sprecyzuj bardziej pytanie to postaram sie odpowiedziec. ja tymczasem mam problem takowy ze w hot spring resort nie moge zdobyc wszytskich pieniazkow, kolo tej wioski. ktos zebral all?

7. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    samsung1
    Musisz pobiegac po tej wiosce i znalesc goscia, ktory siedzi samotnie pod murem, tez troche sie nabiegalem ,zanim go znalazlem :)

Kabosh
    jak sie ukonczy gre, to bedziesz mial na mapie zaznaczone wszystkie monety. Wiec moze warto ruszyc fabule :)

8. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    mam juz ukonczona fabule i wszytsko porobione. brakuje mi tylko achievmenta za 100% gold coins. Kolo tej wioski w hot spring resort są 2 wysuwajace sie sciany z wloczni, a za nia jest 3 ktore sie nie da otworzyc! o to mi chodzi... :(

9. Bangog

Bangog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam troszkę inny problem.

Mam walkę EMO Sasuke vs Itać i za cholere jej przejść nie umiem. Problem polega na tym że nawet gdy już go zajade do tego poziomu że wystarczy walnąć z jakiejś techniki, Itać mi nie pozwala, nawala albo cały czas z Sharingan... Jakoś sposob na to ?

P.S
    Jak sie waliz chidori, zrobie już technikę potem się na niego leci ale zakażdym razem pudluje .

10. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    z tego co pamietam, to jak sie Itachiemu zjechalo paskiem do zera, to pojawia sie napis na dole zeby zrobic chidori i zaatakowac. Jak sie naladuje chidori, to wlacza sie filmik. Wydaje mi sie ,ze tak u mnie bylo :)

11. Skowron3

Skowron3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem jest misja z nejim. Na początku szuka sie wybuchowych notek w wiosce. Mam już koniec misji ten koleś od notek pokonany i mam gdzieś iść. Pokazane jest że mam pójść na takie wysokie wzniesienie na które nie można wskoczyć ani dojśc wkoło. Nie wiem co robić.

Wczytywanie...

Poleć forum