1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto: Broken Bonds - WRAŻENIA Z GRY

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez boos, Listopad 15, 2008.

1. boos

boos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piszcie, wrażenia z gry, ja się zatrzymalem w 10% i nie wiem co dalej, ten wątek, co dla dziewczynki, trzeba kwiaty przynieśc :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odp: Naruto: Broken Bonds - WRAŻENIA Z GRY

Gra jest fenomenalna, pełno nowości, lepszy tryb walki jak i sterowanie po mieście. Ogromny postęp względem Rise of a Ninja i wszystko na plus !!! Jeżeli komuś podobał się ROAN to tą gre po prostu musi mieć.
    Co do nowości to chodzimy po mieście bądź walczymy z przyjaciółmi w drużynie (nie zawsze), często należy ze sobą współpracować np dzięki shikamaru, który owinie nas swoim cieniem uniemożliwia nam na pewną odległość wpaść w jakąkolwiek pułapkę.
    Sam tryb walki bardzo fajny, możemy podczas bijatyki zjeść kulkę (o ile takową posiadamy), która odnowi nam życie/czakre bądź doda siły co przy cięższych wrogach zawsze daje jakieś fory :)
    Jedyny minus, który był również w ROAN to gdy wykonujemy jutsu, a przeciwnik wykona furie to my tracimy nasze "ładowane" jutsu, jest to dość wkurzające.
    Podsumowując sequel znacznie lepszy od i tak bardzo dobrej gry - 10/10 (ocena wysoka, ale uwielbiam takie gry, a że jest jeszcze osadzona w świecie naruto.... miazga - gierka w moim top3 2008 :D)

4. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice

Jeżeli jest się fanem tego anime to jest się zachwyconym :) 10/10

5. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Mam pytanie-czy kompletny laik w temacie Naruto może sięgnąć po ta grę?!
    Można dobrze sie bawić nie znając realiów świata gry,bohaterów?

Do jakich tytułow możecie porównać ta grę?

6. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jest to gra akcji/przygodówka wymieszana z walkami. Ogólnie w story mode poruszamy się po świecie Naruto i wykonujemy misje (najczęściej kończą się by załatwić jakiegoś typa). Jeżeli już chciałbyś się zabrać za tytuł to polecam zagrać w pierwszą część Rise Of A Ninja bo od tego momentu się zaczyna fabuła, a Broken Bond to kontynuacja poprzedniej części :)
    Ciężko to do czegoś porównać, polecam obejrzeć kilka filmików z gameplay'a na youtube i jeżeli Ci spasuje to nic tylko zagrać :)
    Gra jest naprawdę świetna mimo powszechnej opinii, że gry na podstawie "filmu" są kiepawe... cóz do TBB ma się to nijak :)

7. Karo12

Karo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nałęczów

A czy w tej części są jap. dialogi czy trzeba pobierać z Marketplace jak w Rise of a Ninja?

8. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Na początku gry wybierasz sobie czy chcesz Jap Dub + napisy eng :) więc nic nie trzeba pobierać masz i Jap i ENG, duży plus zdecydowanie lepiej się gra z japońskimi głosami :)

9. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice

Właśnie przeszedłem :D Gra cud miód i orzeszki :D Wie ktoś czy będzie następna część ?:D

10. Karo12

Karo12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nałęczów

Według mnie następna część gry o Naruto powinna być na podstawie Shippuden

11. Sith[PL]

Sith[PL] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no panowie a powiedzcie...
    czy tez jest taka duża cenzura w stosunku do serialu czy może mniejsza ??

i czy są japońskie głosy czy dalej angielskie ?

12. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

Można głosy japońskie jak i angielskie.
    Co do samej gry to musze powiedziec ze jest świetna duzo zeczy ulepszonych dodane wiele fajnych bajerów np.minigierek podróżowanie w ekipie.... w ogóle tego jest duuuużo. Szczerze polecam fanom Anime jak i normalnym graczom lubiących grać w pszygodówki.

13. capone

capone Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Szkoda, że nie zostawili wstawek filmowych jak to było w poprzedniej części :) Ale ogólnie tryb walki jest elegancko pokazany, a co do reszty to zdaje mi się, że to jest klon poprzedniej wersji z paroma ulepszeniami i ułatwieniami.

14. Sith[PL]

Sith[PL] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

moze maly turniej na livie ?? :D

15. pitimor

pitimor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice

Mi sie bardzo podoba. Bardzo duża zmiana w stosunku to ROAN. Jedyny chyba minus to sztuczne przedłużanie czasu gry. Najpierw są podróże. Nie da sie wrócić automatycznie do wioski więc po każdej misji trzeba znowu przebywać podróż. To jeszcze jest jakoś znośne, ale to co wyczyniają twórcy pod koniec gry jest naprawdę wkurzające. Najpierw są bardzo trudne sekwencje skoków między pułapkami, powtarzałem po kilka razy. A potem kilka ostatnich bossów. Zamiast zrobić pojedyńczą, porządną walkę, to np. trzeba ich pokonać 2 razy bo regenerują życie, a potem wykończyć ich takim a nie innym atakiem albo wytrzymać z nimi jakiś czas. To jest żenujące. Ale nie licząc tej wpadki, gra super. Must have dla fanów Naruto, a ci co lubią zręcznościówki i bijatyki też mogą zobaczyć.

16. lance09

lance09 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Siema wszystkim mam takie pytanko. Czy wiecie jak zdobyć black suit Sasuke . Przeszedłem grę, ale nadal nie mam go .

17. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Jestem fanem Naruto i to co ROAN mi zaproponował było wręcz doskonałe (dobra oprawa graficzna, wstawki filmowe) ale to co Broken Bond pokazuje to chyba jakiś żart. Jak widzę przerywnik np. Sasuke spotyka Sakurę podczas opuszczania wioski to wychodze z pokoju albo przęłączam na Tv bo sraczka mnie łapie jak o widze!:eek:Ogółem pomysł z drużynami jest ok. No i wreszcie można pokierować innymi osobami ale ta grafika ... Gdy Jiraya robi rasengana jest zbliżenie na jego palce. Nigdy nie widziałem człowieka z konturowym palcem i paznokcie pośrodku:confused:. lepszą grafike to ja już widziałem w DB.Tenkaichi Budokai 3 na PS2. Ta gra jak dla mnie to dokończenie sagi tak na "odwalcie się". Mniejmy nadzieję że część o Shippuuden bedzie leprza.

18. Freezer

Freezer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Coś mi nie halo w tej grze, jaki jest sens używania na VS mocniejszych technik? Żeby nabić trzy paski trzeba stłuc przeciwnikowi conajmniej 3/4 energii wtedy odpalanie kosmicznie długich i niewykonalnych technik jest nie opłacale. Walki są tragiczne, energia schodzi za szybko nie da rady ustawić 5,6 pasków energii jak w DB chyba że czegoś się nie doszukałem?

19. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Hehe ja juz przeszedlem 2x ta gre ;] w sumie musze sobie kupic tez rise of ninja bo moze byc ciekawe :) Gdy kupie golda to zapraszam na pare meczykow ;] jak by cos to Gt : ActereQ :p

20. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Przeszedłem Naruto the broken bond'a i ta gra nie zawiodła mnie choć trochę krótka ale da się wytrzymać, po przejściu jest jeszcze trochę do roboty więc nic straconego. Po za tym jest jeszcze multiplayer :>. Teraz mam nadzieje że wyjdzie jakaś gra naruto z serii shippuuden.

21. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    ja również przeszedłem ów grę i jest ona stanowczo zbyt krótka i zbyt liniowa jak dla mnie. Za mało jest side questów, za mało akcji.. wszystkiego za mało :/
    Oby się pojawiło coś chociaż podobnego do ninja storm..

Wczytywanie...

Poleć forum