1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto ninja storm generations

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemek1343, Sierpień 14, 2012.

1. Przemek1343

Przemek1343 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łomża
    Siemka. Problem za problemem, ale zacznijmy od początku. Kupiłem sobie to w/w gierkę zainstalowałem, pograłem aż w końcu zobaczyłem, że coś nie gra. Otóż łapanie "Sasuke Susanno" jest tak jakby zwolnione, a raz normalne, to samo się tyczy tilt attacka (L3+000). Nie przejmowałem się zbytnio tym jednakże w walce story mode, co się walczy z Itachem po przebudzeniu cieło niemiłosiernie. Miałem wrażenie, że wtedy miałem około 15 fps. Więc proszę o jakieś rady itp. Tak, żeby nie było zbędnych pytań. Konsola się nie przegrzewa (nie jest gorąca), gra oryginalna, zainstalowana na dysku. Obstawiam, że jest to wina telewizora na jakim gram (wcześniej grałem na monitorze, lecz się zepsuł był temat). Może odświeżanie jest źle ustawione, nie wiem nie znam się na tym, więc proszę fachowców o pomoc. Pozdrawiam Serdecznie.

PS: Kto chętny na multi zapraszać Przemek1343 do znajomych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Przemek1343

Przemek1343 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łomża
    Pomoże ktoś?

Wczytywanie...

Poleć forum