1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto: rise of a ninja-problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Usul, Styczeń 26, 2009.

1. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam pytanko w sprawie naruto rise of a ninja.A mianowicie po nauczeniu sie chodzenia po wodzie od jiray'i i wykonania misji dla farmera skończyły mi się misje.Próbowałem przejść all poboczne ale nic to nie dało.Co mam robic?

Za każdą pomoc daje plusa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Spychu

Spychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    Jesteś pewny, że ukończyłeś misje od farmera? (Sprawdz jeszcze, czy oddałeś zwój 3 Hokage.) Po jej ukończeniu powinieneś przystąpić do ostatniej rundy egzaminu na chunina.

Wczytywanie...

Poleć forum