1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto, Rise of a Ninja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bliss, Styczeń 22, 2009.

1. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    Witam napiszcie mi co mam zrobic bo juz sie pomalu gubie, pokonalem gare jak byl shukaku, polecial jakis credits czy to juz koniec gry ? wrocilem do miasteczka sprawdzam ze nie mam juz misji z niebieskim scrollu wiec zaczynam wykonywac te z pomaranczowym... mysle sobie ze jak je zrobie to cos sie stanie do wykonania zostaly juz tylko dwie. Jakas laska dala mi misje do szukania jej notatnika, ale nie mam zadnego X ktory by mnie prowadzil na mapie a zaden z mieszkancow nie wskazuje mi drogi co zrobic ? druga sprawa to ten kowal ktory sprzedaje shurikeny mowi ze chce coiny ale nie mowi ile mam ich troche ale nie moge ich mu dac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak pokonałeś garee to koniec gry, jak chcesz możesz pochodzic po miescie i robic te poboczne zadania , a jak nie chcesz to najlepiej zaopatrzyć sie w drugą cześć Naruto

Wczytywanie...

Poleć forum