1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gajos007, Sierpień 27, 2008.

1. gajos007

gajos007 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Węgorzewo
    Chciałbym zapytać czy ktoś poza mną przeszedł grę...czy ona jest na serio tak krótka że przeszedłem ją w 5 godzin(oczywiście główny wątek bo misji pobocznych jakoś nie trawię , zwłaszcza ninja race).Czy jest możliwość dociągnięcia z live jakiegoś dodatku (oprócz nowych fighterów do arcade). Ogólnie nie trawiłem samej anime ale przez grę się do niej przekonałem.Jest serio bardzo fajną zręcznościówką połączoną z fightingiem ;) macie jakieś propozycje jaka gra może być też fajna a podobna do tej ?
    ps.szkoda że nie zrobili w ten sposób dragon ball'a ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Furson

Furson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Naruto Rise of Ninja...taka krótka ??

jeszcze zrobią... a sagas sie nie liczy

4. Vegan

Vegan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Faktycznie długa nie jest, ale miło sie gra i wciąga strasznie. Szkoda, że postaci niczym kto napłakał. Pozostaje nam czekać tylko na Naruto: The Broken Bond (chyba, że ktoś ma PS3 i zagra w ekskluzywa na tą konsole).

5. Korsak

Korsak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

A wiadomo już kiedy jest przemiera The Broken Bond czy jeszcze trzeba poczekac?

6. gajos007

gajos007 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Węgorzewo

"November 2008" jak piszą na gamespot.com..
    btw chciałem skończyć misje poboczne ale sam ninja race mnie dobija jak przed ostatnią bramką brakuje ci dosłownie 2 sek i zaczynasz od nowa... crap

7. juzek69

juzek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa

To Naruto jest właśnie takie krótkie. Oczywiście dla urozmaicenia możesz ściągnąć z xbox Live dodatkowe postaci np. Shikamaru.

A co do Naruto The Broken Bonds to wychodzi tak jak napisał kolega wyżej ale już teraz jest możliwość ściągnięcia Demka z Xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum