1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 ujawnione w japońskim magazynie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 24, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Druga odsłona bijatyki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm została ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów, więc nic dziwnego, że Namco Bandai zdecydowało się na stworzenie kolejnej części tej serii.

Powyższy obrazek pochodzi z japońskiego magazynu Jump i stanowi potwierdzenie tego, o czym plotkowało się od kilku dni - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 faktycznie znajduje się w produkcji! Premiera tego tytułu w Kraju Kwitnącej Wiśni nastąpi w 2013 roku – termin wydania w Europie i Ameryce Północnej nie jest jeszcze znany. Platformami docelowymi są konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Na szczegóły dotyczące Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 musimy jeszcze poczekać. Za grę najprawdopodobniej odpowiada studio CyberConnect2, autorzy poprzedniczek, a wydaniem zajmie się Namco Bandai. "Dwójka" w recenzji gram.pl otrzymała niezwykle wysoką notę, 89/100.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Super ! Trzeba będzie zakupić konsolę w 2013 roku, najprawdopodobniej będzie to PS3, bo nextgenów pewnie nie zapowiedzą. Już Naruto UNS Generations ominąłem, z UNS3 tego błędu nie zrobię.

4. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mam nadzieję, że powrócą do story mode z dwójki, a nie będą kontynuować w stylu ninja generations.

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kto w takie gó*no gra? Po okładce widać przez kogo jest ta gra tworzona, i dla kogo jest adresowana. Słabiutka bijatyka w klimacie chińskich bajek, miodzio - szykuje się hit. W tym czasie Mortal Kombat na półkach sklepowych za 90 zł :) Ale 'Naruciaki' kupią, i będzie kilka milionów kopii sprzedanych, fani chińskich bajek są wygłodniali, kupią wszystko co ma w tytule 'Naruto' :)

6. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.

Haters gonna hate...

Nawet jeśli nie grałeś,nawet jeśli poprzednia gra otrzymuje wysokie oceny to i tak powiesz ze to gówno.Takie życie hatera co nie :D

2 użytkowników lubi ten post.
  7. invisible

invisible Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ciesze sie, ze robia kolejna czesc. Licze na solidne story, ktore w 2-iej czesci dawalo rade :) Zaluje tylko, ze Ubisoft nie trzepie juz swoich Naruciakow. Broken Bond bardzo mi sie podobal.

8. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ehh i po co? ******** mnie zaczynają swoim beznadziejnym planem wydawania kasy, jest to trzepanie kasy NOOOON STOP! OK spaprali 2 cześć, bo gra była średniawa, okroili w stosunku do pierwszej części praktycznie wszystko, od samej walki aż po story mode. W 2 nie wiem po co w ogóle ten tryb był. Tylko denerwował, latać od wiochy do wiochy tylko po to żeby dojść do przeciwnika, i jeszcze te lakacje... były tak beznadziejne że aż grać sie odechciewało. Kawałek lasu za chwile loading, i znowu i znowu i znowu... Żadnych elementów zręcznościowych. Skok dali, ciekaw jestem po co? W generations na dobrą sprawę fajnie że to omineli, mniej czasu się traciło na odblokowanie postaci do multika. Gry w tych czasach to taka ****nia że aż sie odechciewa, nie ma dobrego naruciaka od czasów PS2 i Naruto Ultimate Ninja 5. Gierka była kozacka, i story mode super i walki jakieś ciekawsze mimo że 2D to jednak dużo fajniej się grało.

Tak samo z DBZ Budokai Tenkaichi 2 i 3. Story Mode extra, walki też. W ostatniej odsłownie walka to same quick time event'y. Dzisiejsze gierki na podstawie tych anime są na ŻENUJĄCO niskim poziomie. Dlaczego ludzie mając taką technologie serwują nam taki szajs?

Można się śmiać z Assasins Creed że coroczny tasiemiec, ale tam przynajmniej były dodawane nowe elementy, nowa historia mimo że rozgrywa polegała na tym samym to przynajmniej była jakoś urozmaicana więc nie wiem po co to psioczenie na tą grę, zamiast opieprzać ubisoft trzeba opierdzielić Namco Bandai bo ostatnio ich gierki ssą na maksa!

Już nawet The Broken Bond było lepsze niż ostatnie odsłony mimo że było mało postaci to chociaz można było sobie pozwiedzać świat, znajdźki, elementy zręcznościowe, dużo lepiej poprowadzona fabuła. Chciałbym żeby UBI zdobyło prawa do marki bo oni przynajmniej przyłożyli się do tej gierki, chcieliby coś zrobić no i są 100x lepsi w tworzeniu gier tego typu. Przykład? Assasins Creed, Naruto The Broken Bond, Prince of persia... Tak czy inaczej ubi jakoś stara cię coś nowego nam serwować i przynajmniej na ciągle tym samym poziomie nie to co inni. Nie żebym był jakimś fanbojem tej korporacji ale nie oszukujmy się. Ubi w tych czasach daje rade ;)

Ale co ja tam wiem, nie ma to jak dalej kupować piękne gierki za 250zł w dniu premiery bo tego Ci ZŁODZIEJE oczekują przecież. A jak sie nie sprzeda to znowu lament DLACZEGO? O przepraszam, jak to niejedni tutaj twierdzą "ARTYŚCI" kutwa jego mać.

9. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Zgodzę się, że w 2 przeszkadzało chodzenie po lokacjach non stop, ale przynajmniej walki z bossami były w miarę przyjemne. W generations między gadaniem dziadka walki wyglądają praktycznie identycznie. Równie dobrze można sobie ustawić te postacie w vs mode. Może Namco bandai kuleje w tej sferze gier, ale seria "tales of", ace combat 6, dark souls, wrath of the white witch to dla mnie niewypromowane na zachodzie majstersztyki.

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Cóż, myślę, że nie mamy co liczyć na powrót pełnej eksploracji świata w 3D jak to było w UNS1 na PS3 i Naruciakch od Ubisoftu, ale nadzieja umiera ostatnia, w każdym UNS inaczej wyglądała sprawa singla i historii przedstawionej, więc CyberConnect2 albo powróci do któregoś systemu albo stworzy jeszcze coś nowszego, myślę, że można wybaczyć singiel zrobiony w Generations na odpierdziel, jeżeli pełnoprawna Trójka będzie powiewem świeżości, coś jak Ubisoft i seria AC. Brotherhood i Revelations miały bardzo mało zmian w stosunku do poprzedniczek, ale już pełnoprawna Trójka zapowiada się na niemałą rewolucję. Oby z Naruto było podobnie.

11. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    No tak, fabuła ma być zdecydowanie poprawiona. Powrócą do Boss Battle. Może być ciekawie :)...
    Jednak ja sie modle, aby zoptymalizowali dobrze i zbalansowali oraz przetestowali, aby spamerów i kiczów nie było.

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jedno pewne jak zrobią znów taki szajs jak UNS Generations to nigdy już nie zainteresuje się grą z serii Naruto. Bo to co pokazali w UNS Generations to żal i nic więcej..

Wczytywanie...

Poleć forum