1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Hawok, Marzec 10, 2012.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations
    Rodzaj gry: Bijatyki, manga
    Data premiery w Polsce:30 marca 2012
    Producent: CyberConnect2
    Wydawca: Namco Bandai Games
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Rozgrywka w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations po raz kolejny opiera się na dwóch głównych trybach. Z jednej strony mamy bijatykę, w której wcielamy się w najpopularniejsze postaci stworzone przez Masashi’ego Kishimoto. Wśród nich znaleźli się zarówno wojownicy grającymi pierwsze skrzypce w oryginalnym cyklu, jak i ci, którzy pojawili się dopiero w sadze Shippuden. Każdy ninja posiada odmienny styl walki oraz własną gamę ataków specjalnych. Najsilniejsze z nich mogą spowodować ogromne obrażenia u wroga lub przeobrazić naszą postać. Dzięki temu wojownik, którym sterujemy staje się znacznie potężniejszy.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    grałem demo gra bardzo poprawiona do przedniczniki dla fanów obowiązkowa:)ale ilość ciosów bez zmian grafika troszke dosłownie

4. Emca

Emca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    baaardzo wyczekuję na tę gre już mam zamówioną, także po premierze pare dni powinna dojść.
    Szczególnie podoba mi się system ograniczenia jutsu podmiany

5. CrossSleet5

CrossSleet5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sprzedałem Naruto Ninja Storm 2, dorzuciłem reszte i zamówiłem preorder Generations.

Grafika,system walki wszystko takie jak bylo (poza paroma detalami, podmiana, system turniejow etc.).

Tryb Story ssie na maksa....oby wprowadzili pare ciekawszych walk jak w UNS2 (walka Jirayia vs Pain).
    Ale watpie.

Zamowilem ze wzgledu na ilosc postaci+multi.

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    grałem u kuzyna story mode jest z naruto do naruto shippuden 4 wielkiej wojny więc grania a grania
    grafika lekko podciagnieta i nie ma tych bezsensownych misji chodzenia po wioskach historia jest opowiadana screenami i kawałkami z anime;))

7. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Pograłem i mam takie mieszane uczucia z jednej strony fajnie, że dali kilka kampanii np. młodego Naruto i innych, ale z drugiej strony to nie wiem po co to dali jak ja już kampanię młodego Naruto ukończyłem w Broken Bond potem odpaliłem już kampanię shippuudena i myślałem, że mnie szlak trafi po jaka cholerę opowiada ona historię z Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 skoro ją skończyłem rok temu myślałem, że gra się zacznie w momencie, w którym ją skończyliśmy ostatnio. Grafika stoi na dobry poziomie animacje postaci są też fajnie zrobione i jeszcze jeden plus, że jest dużo postaci i lokacji. To chyba tyle pograłem jakaś 1h dopiero potem coś może dopiszę.

Edit: Pograłem dłużej i jest tylko coraz gorzej ZERO DALSZEJ FABUŁY normalnie szkoda pisać jest to najgorsza część w jaką grałem. Jeśli ktoś ma zamiar kupić tą grę w dniu premiery to nieźle się przejedzie na tym. Ocena to 2/10 najlepiej jak sami zagracie to zobaczycie.

8. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    jak zero dalszej fabuły jak fabuła idzie dalej albo już nie lubisz naruto albo wyczekiwałeś gwiazd z nieba;))
    gadali do 4 wojny to masz do 4 wojny;))

9. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    To ja nie wiem w co jak gram ukończyłem takie fabuły młodego Naruto, starszego Naruto,Sasuke,Zabuzy i Haku i to na razie tyle, a kampania starszego Naruto czyli shippuuden skończyła się tak jak ostatnio czyli bitką z Saskiem żadnej wojny nie było.

10. rafciu

rafciu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Pograłem troszkę i mam mieszane uczucia co do story mode. Niby nudziło mnie te bieganie po świecie zbieranie jakiś tam pierdół po drodze itp ale jak tera gram w tą część to mi tego brakuje. No ale oceniając całość gra jest jak najbardziej w porządku wieje trochę odgrzewanym kotletem ale gry z Naruto w roli głównej tak mają. Podobają mi się zmiany w mechanice walki polegające na ograniczeniu jutsu zamiany(teraz trzeba trochę pomyśleć zanim się je użyje) cieszy mnie fakt że można pograć postaciami z normalnego naruto bo w storma 1 nie dane mi było zagrać z wiadomych powodów. A co do historii to trzeba pewnie przejść każdym story mode bo np.historia minato przedstawiła jego walkę z madarą a jak wiadomo były to wydarzenia które były po spotkaniu naruto z sasuke w anime. Moja ocena 8/10(było by więcej ale tryb story mode zrobiony na łatwiznę chociaż ma swoje plusy kwestia gustu)

11. MouseOne

MouseOne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Liberty City
  12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra nudna i bardzo słaba ,to wygłada tak ,że skrócili poprzednią i wykasowali chodzenie i same walki

13. CrossSleet5

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie polecam jeśli nie jest się fanem.

Walki uproszczone, brak cut scenek i QTE w ogóle. Same walki, czasem jednak walka rozłożona na 2 lub 3, np: bez awakeninga a potem z.

Gra typowo do multi i turniejów. Całkowicie zmienia się system walki.

Dla samego story mode nie polecam

14. dawidek295

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW

to co wyzej nie ma już tych super cutscenek na silniku gry ze storm 2 np sasek vs itachi
    story młodego naruto jest załatwione po macoszemu
    grafika nie jest aż tak zła moim zdaniem jest ok
    stała się bardziej zręcznościowa i to na +

15. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Gadanie głupoty...

Jestem po kilku godzinnym graniu, wiec napisze wstępnie trochę, gdy pogram więcej, napisze więcej :p .

Gra oczywiście bardzo dobra. Może się skupię na nowościach:

Trening- bardzo rozbudowany, świetne.
    Story- hmmm no nie wiem, zagrałem dwiema postaciami historie, fajne, ale mogłoby być lepiej. Te wstawki anime fantastyczne.

Teraz coś o online.

Zmieniło się troszkę mamy więcej trybów itd.

Minusy? Troszkę mnie zbulwersowało, że znów Single match mamy tylko na nierankingowej i to samo turniej.
    Oczywiście czas 90, troszkę dla mnie za krótki. Jest jakiś podział rankingowa, na custom ranking match, ale nie bardzo jeszcze rozpoznałem sie tutaj.

Teraz najważniejsze, czyli walka.

Pasek i wszystko się zmienia, walka wygląda całkiem inaczej, gra się na początku po prostu trochę ciężko.
    W NS2 byłem dosyć dobry, teraz na online z początkującymi dostaje baty.
    Jednak wiem już czemu, jest jeszcze jedna nowość niezbędna w walce, gdy atakujemy Taijutsu a możemy w każdej chwili odbić biegiem chakry np. do tyłu albo za gościem jeszcze, np. robi podmiane za nas i my biegniemy odrazu do niego i dalej naparzamy, pojawiają się w czasie "odbicia" takie błyski, dosyć ciekawe, czym bardziej sie przyzwyczajam tym lepiej. Dalej sądzę a teraz jeszcze bardziej, ciagle supporty itd, za duzo sie z deka dzieje, czasem chrupie przy niektórych jutsu itp. co jest moim zdaniem niedorzeczne i tutaj minus.

Wstępnie wrażenie? Gra świetna, minimalne minusy :) narazie 9/10 pewnie ostatecznie bedzie 8/10

Ogólnie ciekawie, nawet bardzo, zobaczymy dalej. I jeszcze raz powtarzam, ktos gra na Xbox Live, zapraszac mnie do znajomych: Sala888

16. CrossSleet5

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra,
    przeszedłem całe story mode i mam wszystkie postacie:
    -głupota, że nie chciało im się dorobić supportów żeby można było nimi normalnie grać
    -plus, za dodanie dwóch ciekawych typów jutsu : pułapki (sakura) oraz tarcze (sakon)
    -OGROMNY minus za story mode, brak QTE oraz cut-scenek na silniku gry, gra bardzo krótka ( 8h na super hard), ale plus za dodatkowy etap z rapującym Killer Bee
    -minus za liczbę postaci, miało być ponad 60, jest ale są 3 różne Naruto i Sasuke...

Teraz czas zacząć online.

Jeszcze raz powiem: gra dobra, jeśli ktoś grał w NUNS2 i chce grać stricte online. Dla story mode po prostu się nie opłaca.
    Sala888 dodałem cie.

17. Sahara11

Sahara11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem jedynymi minusami tej gry są:
    -brak możliwości grania supportami
    -brak zderzeń jutsu (fajnie by było gdyby dali chodziarz krótką animacje po zderzeniu np. rasengana z chidori)

Ale jeżeli ktoś jest fanem naruto i lubi wieczorami pograć z kumplami w bijatyki to jest to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsol.
    Moim zdaniem gra jest cudowna oczywiście jeśli chodzi o vs battle bo story mode mogło by być lepsze ale w taką grę się nie gra dla fabuły tylko głównie dla vs battle. Polecam szczególnie dla fanów naruto

18. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Wydać 2 stówy na to, to po prostu można się popłakać. Tu nie ma story mode, po prostu nie ma - to są same arenki. Czyli 6-7 postaci do grania po 5 arenek czyli ok 35 walk z tym że nie ma epickich "szybkich kliknięć" tzw Quick time events.
    Gre na super hard przeszedłem w 4 godziny ziewając. Jako wielki fan naruto szczerze nie polecam tej gry.

19. CrossSleet5

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    + na multi sami spamerzy....
    Niesamowite jak ludzie potrafią zaspamować grając Young Sakurą z supportem 4 Hokage+ Itachi grając na arenie Uchicha Hideout....niesamowite serio.

Polecam grać turnieje i endless, bez rankingu ludzie tak nie spinają i da się pograć

20. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jako fan anime i mangi nie zamierzam wydać na chwilę obecną ani złotówki na tą grę :dispirited: Miałem UNS2 i wg mnie dużo w nowej odsłonie nie zmieniło się. Dodali nowe postacie a stare po prostu skopiowali na chama jak szło do nowej części. W story mode fajne tylko krótkie filmiki (wogoóle story mode w grach od bandai mi nie podchodzą, osobiście wolalem te z Ubi Softu) a walki po prostu nie są już tak widowiskowe jak w UNS2 (brak QTE). Gra na pewno fajna do multi o ile nie trafi sie na spamerow którzy naparzają non toper jedno jutsu jak to mialo miejsce w poprzedniczce. Ogólnie wydanie tej gry uważam za nieporozumienie, takie coś powino wydwać się w formie dodatku za MSP a nie jako pełną wersje za 200zł w której wprowadzono kilka postaci. Btw. to tylko moje zdanie i moze sie myle bo jeszcze w full wersje nie gralem :)

21. YellowFlash

YellowFlash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Story Mode ssie to prawda, ale po co pakować to samo do "Generations" ? Jedyne walki jakie mogliby zrobić w dłuższej formie to Sasuke vs Danzo i Sasuke vs Raikge i Mizukage, a tak to nic poza tym. Więc postanowili się skupić na samej walce i wyszło im to świetnie. Gra jest dużo bardziej dynamiczna od "2ki", włożono wkład w ilość i odwzorowanie postaci, a to znaczny plus, jest także 38 lokacji (o 15 więcej niż w "2ce"). Do tego dołożyli opcję Treningu oraz Survivalu i Turniejów. Ostatnia z tych opcji jest fajna, bo może brać w niej udział nawet czterech graczy, więc dobra rozrywka gwarantowana. Ja dam grze mocne 8/10, gdyż jest w niej kilka niedogodności, ale ogólnie oceniam lepiej niż część drugą z tej serii. I polecam wszystkim niezdecydowanym kupno tej gry ;P

Wczytywanie...

Poleć forum