Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w 2014 roku na PS3/X360

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Firma Namco Bandai zapowiedziała wydanie gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w Europie. Kolejna odsłona popularnej bijatyki ukaże się w przyszłym roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.



Kilka dni temu firma Namco Bandai zapowiedziała grę Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution, jednak początkowo nie było wiadomo czy projekt ukaże się poza Japonią. Dziś wiemy już, że produkcja trafi do europejskich użytkowników konsol PlayStation 3 i Xbox 360 w 2014 roku.

Nie zdradzono zbyt wielu szczegółów, ale pewnym jest, że za tytuł ponownie odpowiada studio CyberConnect2. W grze powalczymy kolejnymi grywalnymi postaciami, których łącznie ma być ponad 100. Co ciekawe, jeden z wojowników zostanie zaprojektowany przez samego Masashi Kishimoto – „ojca” Naruto. Mechanika rozgrywki ma zostać nieco zmieniona, umożliwiając wykonywanie kombinacji ataków Ultimate Jutsu oraz łączenie mocy, tworząc w ten sposób niecodzienne techniki.

W kwestii fabularnej należy się spodziewać przedstawienia dalszych losów Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi, czyli najprawdopodobniej weźmiemy udział w wydarzeniach, o których obecnie można przeczytać w mandze. Niestety to wszystko, co wiemy w tym momencie. Na dalsze konkrety musimy jeszcze poczekać.

Źródło
-----

Fani w tym Ja powinni być zadowoleni z kolejnego Naruto. Nie wiem jak Wam ale mi przyjemnie gra się w gry z tej serii. Być może czeka Nas prawdziwa rewolucja w tej odsłonie :)
Znalazłem jeszcze filmik:
Filmik może być fakem :). Ale gra na pewno powstanie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dla mnie z tym mecha naruto to już sprzesada ale sama gra wygląda niezle.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
sama gra bedzie moim zdaniem super ale mech mnie odrzuca
ale gra nie tylko jedną postacią stoi;)
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Czy ja może trochę zaspałem i mam dziś 1 kwietnia ? Powiedzcie mi że to jest jakiś durny żart ze strony Namco Bandai ? he he :O
 

Do góry Bottom