1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w 2014 roku na PS3/X360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Grudzień 22, 2013.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Firma Namco Bandai zapowiedziała wydanie gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution w Europie. Kolejna odsłona popularnej bijatyki ukaże się w przyszłym roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Kilka dni temu firma Namco Bandai zapowiedziała grę Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution, jednak początkowo nie było wiadomo czy projekt ukaże się poza Japonią. Dziś wiemy już, że produkcja trafi do europejskich użytkowników konsol PlayStation 3 i Xbox 360 w 2014 roku.

Nie zdradzono zbyt wielu szczegółów, ale pewnym jest, że za tytuł ponownie odpowiada studio CyberConnect2. W grze powalczymy kolejnymi grywalnymi postaciami, których łącznie ma być ponad 100. Co ciekawe, jeden z wojowników zostanie zaprojektowany przez samego Masashi Kishimoto – „ojca” Naruto. Mechanika rozgrywki ma zostać nieco zmieniona, umożliwiając wykonywanie kombinacji ataków Ultimate Jutsu oraz łączenie mocy, tworząc w ten sposób niecodzienne techniki.

W kwestii fabularnej należy się spodziewać przedstawienia dalszych losów Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi, czyli najprawdopodobniej weźmiemy udział w wydarzeniach, o których obecnie można przeczytać w mandze. Niestety to wszystko, co wiemy w tym momencie. Na dalsze konkrety musimy jeszcze poczekać.

Źródło
    -----

Fani w tym Ja powinni być zadowoleni z kolejnego Naruto. Nie wiem jak Wam ale mi przyjemnie gra się w gry z tej serii. Być może czeka Nas prawdziwa rewolucja w tej odsłonie :)
    Znalazłem jeszcze filmik:

Filmik może być fakem :). Ale gra na pewno powstanie :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie z tym mecha naruto to już sprzesada ale sama gra wygląda niezle.

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    sama gra bedzie moim zdaniem super ale mech mnie odrzuca
    ale gra nie tylko jedną postacią stoi;)

5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Czy ja może trochę zaspałem i mam dziś 1 kwietnia ? Powiedzcie mi że to jest jakiś durny żart ze strony Namco Bandai ? he he :O

Wczytywanie...

Poleć forum