1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Generations

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Alf1966, Październik 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Alf1966

Alf1966 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Trzebiatów
    Witam. Mam pewien problem z tą grą. Posiadam przeróbkę LT:2.0, zwykłą nagrywarkę nie ihas. I postanowiłem nagrać tą grę na płytę, więc ją pobrałem, przerobiłem obraz xbox backup creatorem pod LT 2.0 i chciałem wypalić imgburnem lecz przy 44% wyskoczył błąd coś tam invalid write itp, ale mniejsza, bo poczytałem na necie i znalazłem sposób jak sobie z nim poradzić. Pobrałem nowego Imgburna w opcjach zmieniłem wszystko tak jak pewna osoba pisała czyli włączyłem OPC itp prędkość wypalania ustawiłem 4x tak jak kazano i zacząłem nagrywać. Oczywiście na verbatimach jak to zawsze robiłem. Gra się super wypaliła zadowolony wkładam do napędu, odpalam w xboxie, a tam komunikat, że " Kod regionu płyty jest nieprawidłowy dla tej konsoli". Wiecie może o co chodzi i jak sobie z tym poradzić ? Pierwszy raz tak mam, a mam xboxa 3 lata. Przedtem wszystkie gry pal i region free mi chodziły więc i ta powinna. Bardzo proszę o pomoc i z góry pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Alert Zły dział. Kosz i warn

Wczytywanie...
Status Tematu: