1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

naruto the broken bond pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FokuSmok., Styczeń 3, 2010.

1. FokuSmok.

FokuSmok. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    mam problem....Nie wiem gdzie mam iśc 55procent gry chodze z nejim i choji, pisze mi w liście misji find someone in the vilage who knows where kikusu is.
    prosze o szybka pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boberkowy

Boberkowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Hmm. Z tego co widzę to musisz znaleźć kogos w wiosce kto wie gdzie jest kikusu. Czyli pochodź po wiosce i wypytuj ludzi ; p

4. FokuSmok.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    tyle to tezwiem ale na mapie nie ma nic zaznaczonego kogo mam sie pytac. a tam jest w h.uy ludzi ;p

5. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chodzisz Nejim to zrób te jutsu co jest taki niebieski ekran to wtedy pokaże Ci gdzie iść (taki znacznik na dole).

6. FokuSmok.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Podziemie.
    No ale w tym miescie nie da sie nejim chodzic tylko naruto ;/

7. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Musisz iść do Tanzaku Town, pewnie już tam jesteś ale dla przypomnienia. Dołączam mapkę gdzie jest ten koleś, nie pamiętam dobrze czy to jest to miejsce bo dawno grałem. To jest pan, który leży przy ścianie samotnie. Jak będę miał Naruto to podam dokładne położenie, bo teraz pożyczyłem koledze.

Ps. Te serduszka na mapie to są "lovelasy", którym musisz pokazać Oiroke no Jutsu

Wczytywanie...

Poleć forum