1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto the broken bond pomocy!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ogrodnik10, Lipiec 27, 2009.

1. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    mógłby mi ktoś powiedzieć, jak w naruto the broken bond podczas walki robi się to jakieś "jutsu przemiany", że jak przeciwnik mnie atakuje to ja zamieniam się nagle w drewno i mam szanse zaatakować go od tyłu...
    Jeśli się nie da (a chyba powinno) to proszę o jakiś sensownyt sposób na pokonanie kidomaru w tej misji co naruto i reszta wyruszyli po sasuke i walcze nejim:)
    Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    musisz wyczuć moment w którym on cie atakuje i wtedy naciskasz blok+gałka do tylu(tak jak twoja postać stoi ) w tym samym czasie.Na walkę z kidomaru jest wiele opcji ja np używałem takiej kuli co odbija wszystko zadaje duży damg dla wroga.

PS.
    Najlepsza strategia to klepać kolesia aż będziesz miał 3 paski w lewym dolny rogu kopiesz go BLOW combo(ze koleś daleko leci a na ekranie jest chwilowy rozbłysk) i szybko wystukujesz najlepsza technike JUTSU. Pamietaj o RAGE. uruchamia się go rt lt albo to drugie :)... pozdro

4. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    A bym zapomniał mam nadzieje ze sobie jakieś skrole kupiłeś przed walka.Jak ci pomogłem dostane podziękowania ?? taki specjal przycisk :)

5. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzieki:) teraz napewno go przejde:)
    aha a ten rage to nic mi nie daje bo kidomaru uruchamia go w tym samym momencie co ja:)

6. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    Jak on włączy RACE pierwszy.
    W tedy broń się tylko i bij go jak możesz, a jak skończy ci się życie wbijaj LB + B (życie), a jak mu się skończy race to sam wbij race i będzie GIT ;]

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam pytanie dotyczące kombosów. W dojo, jak mam trening z Guy-senseiem, to mam zrobić kombo X X X Y (to Y jest takie jakby, czerwone/pomarańczowe). Jak zrobić tego kombosa?

8. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    to Y trzeba przytrzymać ;]

Jeśli dobrze Ci odpowiedziałem naciśnij przycisk dziękuję :p

9. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    klikasz trzy raz X(ten niebieski) i od razu Y(pomarańczowy) i wychodzi Ci combo tylko musisz dokładnie 3razy nacisnąć bo nie załapie :)

10. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    tak, dokładnie tylko to Y na końcu trzeba przytrzymać ;]

11. KolkU93

KolkU93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ej jak przejść walke Nejiego z tym gościem o 6 rękach?? Co chwile mnie zabija.

Wczytywanie...

Poleć forum