1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto The Broken Bond

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez miller11, Grudzień 25, 2009.

1. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Witram!
    Mam problem w misji "The hidden threat" Jestem na mapie hot spring resort ale w żaden sposób nie mogę dojść do tego kolesia który ucieka po zostawieniu w Konoha wybuchających notek. Droga jest z zablokowana czymś w rodzaju bramy z siatki której nie da się przeskoczyć - przeszedł to ktoś z was? Próbowałem już wszystkich rozwiązań i nic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilkw12

kamilkw12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Dwór
    Wejdz Na stronę internetową na końcu instrukcji

4. mikula92

mikula92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja ta gre przeszedlem nie dawno ale nie moge sobie tej misji z kojarzyc moglbys jakos to lepiej ten problem opisac;d?

5. ChicLetsBounce

ChicLetsBounce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poszukaj innej drogi np. na około :D
    Jak jeszcze miałbyś z czymś problem pisz :D

6. DunKeR

DunKeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem i na dodatek nie ma instrukcji obłusgi:((( moze ktos pomodz!
    to jest misja naruto z nejim za kolesiem który rozkładał te kartki co wybuchaja w wiosce. jak przejsc przez ten płot czy cos zeby dlaej isc na tej mapie

7. Prasiak

Prasiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bogowo ;p
    Przy tej siatce masz przejscie w lewo jest tam mało przestrzeni i na pierwszy rzut oka nic nie widać ale tam masz w trawie przełącznik(poszukaj go a powinieneś go znaleść)
    Jeśli pomogłem podziękuj ;)

Wczytywanie...

Poleć forum