1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto The Broken Bond ;)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PeniGrom, Styczeń 17, 2009.

1. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam,witam. Jest to mój pierwszy Post więc proszę o wyrozumiałość;) Więc tak: Mam taki problem,a dokładniej nie mogę przejść jednej misji w Naruto.

Misja nazywa się ,,Find the yellow mushroms'',brakuje mi tylko 2;( A Te muchomory są za drewnianymi kratami i oczywiście nie wiem Jak je otworzyć:/ Może znajdzie się ktoś kto Potrafi mi Pomóc?? Dziękuję z Góry;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. DarkJoret

DarkJoret Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak dojc na nowo to tego miejsce i przed jednym wejsciem zostaw jednego shinobi
    no i tak zeby nie szli za tobą potem obydwo czyli no naruto i shikamaru dojdz tam i otwórz dzrwi i zmien sie w chojiego i je pozbieraj
    Banal :D

4. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    mam problem tez w tej misji... zebralem juz wszystko potem jacys ninja mnie okradli wiec zaczalem za nimi podazac ( czytaj X na mapie ) jestem prawie na miejscu musze przejsc tylko przez brame no i wlasnie nie wiem jak ja otworzyc... nigdzie nie widze zapadni na ktorej moglby stanac shinobi.

5. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    są tam kraty jednego shinobi zostawiasz przy tej dźwigni dajesz tryb pojedynczy i biegniesz dalej jak miałeś i jak pamiętam to tam jak już przejdziesz przez kraty to jest też dźwignia a jak nie biegnij dalej i zmień na tryb 2 i jest ok

6. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam ja tez mam maly problem z jedna z misji to jest po walce z nejim co sie uzywa byakugena trzeba kogos znalesc czy cos jak ma szukac tej osoby i gdzie ona sie ukrywa :)

7. Gogus021

Gogus021 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tez mam z tym problem kart ninja pozbieralem prosze o jasniejsze wytlumaczenie ^^

8. adamuspl12

adamuspl12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam problem bo nie moge przejść momentu jak Manda zaciska szczęki na Gamabuncie i po kilku chwilach jestem zjadany przez niego. Przechodziłem tę częśc tysiące razy i sądzę że to błąd gry, ale pewien nie jestem.

Wczytywanie...

Poleć forum