1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto - Ultimate Ninja Storm 2 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Tieu, Październik 11, 2010.

1. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gra w sieci

Piszcie tylko opinie, offtopowiczów Moderator nagrodzi Warnem!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    E tam, to że gra jest w sieci to nie powód żeby się nią zachwycać jaką to świetną mam piracką wersję. Kupiłbym grę jak najszybciej lecz narazie mam 50zł. Demo przeszedłem +30 pare razy a to dlatego że po Broken Bondzie w NUNS 2 jest GENIALNY system walki, i nie boję się stwierdzić że magia tej gry jak i największy fun czycha na graczy w trybie multiplayer... Dzisiaj i jutro sklepy na allegro już wysyłają do klientów Naruciaki, także w środę/czwartek/piątek już będą pierwsi posiadacze Naruciaka.

4. michaelzen

michaelzen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamień .W
    Pograłem z 2 godz , najpierw z bratem w vs mode, potem singla i powiem ze walki są naprawde świetnie zrobione nie nudzi sie po paru akcjach tak jak w wcześniejszych grach z naruto na x-a . Tylko jedyne co mnie denerwuje to to ze strasznie dużo trzeba biegac w singlu po wiosce np do sklepu do hokage do nastepnego sklepu i znowu do hokage ale z 2 razy zjednego konca wioski na drugi i tak ciagle :/. Troszke mi to przeszkadza ale warto pomczyć sie dla takich epickich walk:)

5. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Walki są naprawdę fajne !... Grafika i animacja również bardzo dobre ale chodzenie po wiosce to porażka, kamera zawieszona w jednym miejscu do tego fatalna grafika podczas chodzenia po wiosce no i te odległości - porażka ! W TBB i Rise of Ninja chodzenie po wiosce było naprawdę przyjemne a tu... ehhh to wielki minus !
    Przeszedłem jak narazie tylko prolog, i kilka walk, bo nie mam czasu, jak pogram dłużej napiszę wiecej... Jak narazie :
    + Gra jest o Naruto
    + Walki
    + Grafika
    + Animacja
    + Japoński Dubbing

- Chodzenie po wiosce
    - Grafika podczas chodzenia po wiosce

6. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja skończyłem na walce Gaara z Deidara, animacje są świetne walki przyjemne im wymagające na wyższym poziomie, wioska przypomina mi Final Fantasy a konkretnie przestawienie perspektywy w różnych ujęć i akurat mi się to podoba to nie ma być naruto w ver.GTA :) Bardzo dobrze ze w opcjach można przestawić głosy na Japońskie bo bym długo na angielskich nie wytrzymał no cóż mogę dodać dla fana pozycja obowiązkowa i jako fan czuje się usatysfakcjonowany.

7. Air1

Air1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra to poprostu anime w ktorym uczestniczymy , jednak po miedzy walkami czeka sie ok. 6-7 minut biegania i czytania napisów , nie dosc ze przejscia pomiedzy obiektami są statywne to jeszcze ładują sie ~~.
    System walki jest godny podziwu , świetna grafika , kamera dobrze chodzi a najlepsze jest to ze kazdy mozliwy combos jest na podstawie anime , dokładnie te same ruchu , te same wyrazy twarz i gestykulacje bohaterów . To jest wielki + .
    Najbardziej zasmucił mnie brak skakania po drzewach (to z tymi obręczami w BB) bez tego jest o wiele inaczej , jeszce to chodzenie po miescie jakos da sie przejsc ale jak bieglem do gaary to myślałem ze bedzie Jumping przez las.
    Długo czekałem na tą grę i staram sie szukać jak najwiekszych plusów jednak ten singiel mnie zniechęca ;/

8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    przeszedłem prolog i walke z deidara i musze ppowiedzieć jest przednio tyko razi mnie mała iklosc jutsu czyli 2 może potem sie odjkkrywa jakeś??
    albo i są odkryte a ja nie umie ich wykonywac ;

9. maniek666pl

maniek666pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A więc ja już trochę pograłem (skończyłem bić się orochimaru) Według mnie:
    + - grafika jest piękna ale razi brak AA (zwłaszcza w przerywnikach na których są zbliżenia postaci. Strasznie razi poszarpana kreska)
    + walka jest szybka i dynamiczna, Fakt że czasami jedna rozgrywka to raptem parę sec ale jest ciekawie. combosy ładnie się uzupełniają dają wrażenie oglądania anime
    - bardzo męczy łażenie po lokacjach. Fakt że tła ładne i buduje to pewien efekt ale szczerze to szkoda mi czasu zwłaszcza że anime widziałem i wiem gdzie idę i co mnie tam czeka ;)
    + jap org głosy - ŚWIETNA sprawa
    + sterowanie ujdzie, chociaż dziwi mnie nie użycie prawej gałki oraz stosunkowo dziwny sposób wykonywania ciosów
    + duuużo postaci.
    - poziom trudności pozostawia wiele do życzenia. Gram na średnim i jest ogólnie za prosto. Przeciwnicy często się zamyślając robiąc sztuczny zastój walki
    + genialne wstawki podczas walk w kampanii
    - funkcja obronna mi nie pasi. Bloki są sztywne i nieefektywne. Nie podoba mi się że jeśli przeciwnik da już combosa to czekamy aż skończy. Duży błąd - walki były by bardziej dynamiczne i dłuższe gdyby uniki i zmyłki były prostsze

Jak dla mnie fana naruto oceniam grę na 9/10 :) miłej gry

10. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Wg. mnie gra straciła urok na tym , że po tym co zobaczyłem w BB chodzenie po mieście , to zwątpiłem w tą grę . Doszedłem do walki z Deidarą i wątpie , że wrócę do tej gry :[ . Jestem wielkim fanem naruto , a tu taki fail :/.

11. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Moim zdaniem gra bardzo fajna bardziej podoba mi się niż BB.
    Minus tej gry jest taki, że trzeba łazić po Wiosce Liścia tam i z powrotem i że nie ma skakania po drzewach jak w BB.
    Walki są bardzo fajne i czasami trudne np. miałem mały kłopot z pokonaniem Kakazu i za którymś tam razem skapowałem jak go przejść bez skakania do niego.
    Ocena 9/10.

12. Usul

Usul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No gra jest nawet nawet ^^.
    Jestem po walce Saska z Orochimaru i mogę już coś na jej temat powiedzieć. Walki są dynamiczne i ciekawe, dużo się dzieje. Single player nie ejst jakiś wspaniały, to łażenie pomiędzy walkami sprawia, że nie chce się grać. Brakuje mi też wstawek prosto z anime jak to miało miejsce chyba w Rise of a ninja. Walki też nie wyglądają do końca tak jak w anime, o ile pamiętam to podczas walki Oro z Naruto most został zniszczony,a tu lipa. Sakura też nie została przez niego poszkodowana i nie było momentu rozmowy Naruto z Yamato o Kyuubim i jego mocy.
    Walka Saska z Naruto i resztą teamu działa się chyba w otwartej przestrzeni.Strasznie razi mnie także brak oryginalnej ścieżki dźwiękowej, co ejst wielkim minusem tej gry. Jednak jeśli chodzi o walki, to widzę same plusy, jutsu jest mało, więc nie ma spamowania. Trzeba tworzyć kombosy i kombinować w walce ;)

@Edit: Kuba nikt nie będzie po Tobie jechał (przynajmniej nie powinien). Każdy ma prawo do swojego zdania i koniec. Próby przekonania Cię albo co nie mają sensu, chcesz graj, nie chcesz nie graj prosta sprawa ^^

13. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie wiem,może dlatego,że nigdy mnie nie obchodził naruto,to po ściągnięcia malutkiego dema z ciekawości,muszę powiedzieć,że gra mnie w ogóle nie rusza i ja dla mnie jest bez sensu,możecie mnie zjechać(FanBoye Naruto .),ale mam to w...nosie(na usta ciśnie się inne słowo) ;D

14. Kubiak007

Kubiak007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest ciekawa, jestem teraz na walce Naruto vs kakuzu i jest ciężko ;/ Nie podoba mi się chodzenie po wiosce, gra za bardzo liniowa,i ataki jednym przyciskiem. Ogólnie Broken Bond mi bardziej podchodził.

15. Macior

Macior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Grę skończyłem, mogę powiedzieć ze jednak nie tego się spodziewałem. Brak wątku Taka vs KillerBee co razi w oczy. Chodzenie po wiosce i okolicach faktycznie na początku przeszkadza ale później da rade się przyzwyczaić. Gra liniowa ale to było oczywiste bo jest na podstawie mangi. Jedyne co tak naprawdę mi przeszkadza to brak oryginalnego soundtrack'u. Grafika na niezłym poziomie graficznym(niestety brak AA)

16. yondaime332

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jestem przed walką z Pain'em i muszę przyznać że gra całkiem dobrze prowadzi nas przez świat Shippuuden'a, są co prawdą drobne pomyłki ale nie jest źle... co do grafiki podczas chodzenia po mieście, to myślałem że wygląda tak źle przez mój tv, ale po podłączeniu do 42' HD nie wygląda już fatalnie - teraz jest tylko słaba... Co do chodzenia to jest ono naprawdę uciążliwe i pod tym względem TBB bije produkcje Namco na głowę ! Filmiki mogły by być tak jak w Rise of Ninja z anime, a tu są tylko czasami zdjęcia, a całość leci na silniku gry, a szkoda bo te wstawki z anime to była moim zdaniem genialna rzecz, co prawda nie wygląda to źle na silniku gry, ale wolałbym to z anime... No to teraz największy plus tej gry - WALKI... Grafika podczas starci jest cudowna, wszystko błyska, świeci - tak jak powinno być, świetne combosy które są na podstawie prawdziwych ataków z mangi/anime, nie wielka ilość jutsu- tylko 2 szkoda, bo niektóre postacie powinny mieć przynajmniej z 5 (Kakuzu, Itachi, Kakashi), no ale nie każdy ma tak szeroki wachlarz jutsu więc dali optymalną ilość 2 :D... Wszystkie ruchu postaci są genialne, animacja również jest zaje***...
    Dla fana to super gra, z kilkoma minusami takimi jak chodzenie po wiosce, jednak to zdecydowany must have... Jednak pozostali gracze mogą się nie odnajdywać w świecie Naruto, choć wydaje mi się że fabuła jest na tyle dobrze poprowadzona że można zrozumieć np. dlaczego kto z kim walczy itp.

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gra do skończenia na jedno posiedzenie sam tak wczoraj zrobiłem, Naruto tej firmy jest linowe zdecydowanie mniej pomysłów, do plusów można dodać efektowne walki których nie ma w Broken Bond. Naruto: The Broken Bond dla mnie dużo lepsze ta firma wie jak urozmaicić grę

18. x360fb

x360fb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    akir19, w pełni się z Tobą zgadzam. Jestem fanem naruto ale ta gra to pomyłka. Broken Bond o wiele lepszy, jedyne co na plus w UNS 2 to system walk i ... to by było na tyle.

19. SinRock

SinRock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LDZ
    W chwili obecnej skończyłem 4 chapter.

Adventure:
    Moim zdaniem, gra ma słaby tryb Adventure na który składa się sporo niedociągnięć. Zaczynając od grafik, w Broken Bond była po prostu lepsza, tutaj tła są rysowane, a postacie mamy w 3D, jak dla mnie wygląda to trochę zbyt kiczowato i przypomina mi stare japońskie RPG. Historia z mangi została dostosowana do potrzeb gry, nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że nie daje nam ona pełnego obrazu przedstawionego w mandze i anime. Część walk jest zmieniona, część wogóle pominięta... z innych minusów które zauważyłem to postacie bohaterów które podczas konwersacji w plenerze stoją w 1 albo max 2 pozycjach ( Naruto albo ma spuszczoną głowę albo wskazuje palcem i zaciska pięści), praktycznie zero emocji; wszędobylskie chmurki które podczas konwersacji bohaterów i biegania po mapie potrafią zasłonić 3/4 ekranu; questy poboczne, tak jak by wciśnięte na siłę, krótkie i bez polotu. Plusami natomiast są efektywne sekwencje walk z bosami, na które niestety nie za bardzo mamy czas patrzeć ze względu na quick time eventy oraz oryginalny japoński dubbing.

PVP:
    Tryb którym tak naprawdę ta gra żyje prezentuje się tu o wiele lepiej, jednak pomyłką moim zdaniem jest sposób w jaki używamy obrony, pierwszy raz się spotykam z takim rozwiązaniem gdzie do guard-y przypisane sa 2 klawisze. O wiele lepszym rozwiązaniem było by zamienić Y (Chakra load) z RT (guard) i pod Y przypisać jakiś dodatkowy cios. Bo jak patrze na to uproszczone sterownie gdzie po kilkanaście razy trzeba wciskać B + kierunek to mi się słabo robi i wydaje mi się że gra jest bardzo chaotyczna bo nie mamy takiej kontroli nad postacią jaką byśmy sobie życzyli. Dodanie tego jednego ciosu więcej naprawdę by tej gry nie skomplikowało...

Ogólnie 6+/10
    I nie chodzi tu o to, że jestem zbyt wymagający, jednak od każdej następnej gry z tej serii wymagamy więcej, poprawek i dopieszczenia, tak by fani byli usatysfakcjonowani. Niestety na tym polu twórcy się nie popisali.

20. Macior

Macior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    nie powiedziałbym że na jedno posiedzenie chyba że na najniższym poziomie. Główny wątek zajął mi 10h, teraz z zadaniami pobocznymi mam już 19h. Trzeba by było być hardcore'm zeby na jednym posiedzeniem to zrobić :) Jak już powiedziałem fabuła liniowa bo jaka ma być jeżeli jest na podstawie mangi/anime?

21. yondaime332

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ehhh wy wymagający jesteście - jako fan jestem usatysfakcjonowany tą grą, mimo iż są błędy i minusy to jest to dla mnie bardzo dobra gra, gdyż jest to 3 gra o Naruto na x'a, więc ciesze się że w ogóle wyszła...
    Właśnie przeszedłem wątek fabularny (10h) i teraz mam pytanie jak dojść do walki z Killer Bee i jak odblokować pozostałe postacie - zostały mi 4 wolne miejsca
    1- Killer Bee
    2- Lars
    3 ?
    4 ?

Wczytywanie...

Poleć forum