1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto Ultimate Ninja Storm 2 - OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Perley, Październik 31, 2010.

1. Perley

Perley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ol
    Nie było podobnego tematu więc zakładam, może to pomoże komuś zdecydować się akurat na tę grę.
    Gra graficznie dobra, kampania całkiem ciekawie zrobiona starczy na pewno na wiele godzin gry.
    System walki jest banalnie prosty 1-2 walki każdy już wie jak grać każda z postaci co w tym wypadku jest dużym plusem gra w sam raz na 2 graczy przy piwie lub innym ogłupiaczu, sama walka daje dużo przyjemności i trzeba przyznać nie nudzi się tak szybko jak inne tego typu pozycje jak dla mnie najlepsza cześć na x360 8-/10

2. Lotnik421 Xbox One

3. michaelzen

michaelzen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamień .W
    Coś słabo szukasz bo jest juz taki temat.

4. Perley

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ol
    nie, nie było tematu z opiniami o TEJ konkretnej odsłonie,były tematy z zapowiedziami oraz dotyczące innych gier z serii Naruto.
    prosił bym o nie robienie OT.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    BYŁ JUŻ TEMAT O GRZE NARUTO SHIPPUUDEN ULTIMATE NINJA STORM 2~! Piszę z caps lockiem bo najwyraźniej masz problemy ze wzrokiem, poszukaj 3 strony wstecz, albo i 10, temat jest taki napewno i na bank go nie ma w koszu, jest tylko kilka stron dalej. Wiem dobrze bo sam się tam wypowiadałem. Proponuję aby TEN temat poszedł do krainy wiecznych łowów, aka kosza...

http://xboxforum.pl/gier-f12/naruto-ultimate-ninja-storm-2-opinie-68841.html

I na następny raz nie bądź taki pewny, bo pewna jest tylko śmierć i zbieranie pieniędzy na tace w kościele.

6. Perley

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ol
    lol specjalnie sprawdzałem w "szukaj" po pare razy na kilka haseł przed założeniem tematu ,no cóż bywa. prosił bym o zamknięcie i usunięcie tematu

Wczytywanie...

Poleć forum