1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naruto ultimate ninja storm 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez iksmen, Luty 12, 2011.

1. iksmen

iksmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, kiedyś miałem takową gre jak w temacie, przeszedłem i sprzedałem jednak po pewnym czasie znów mam ochotę w nią zagrać. Ponieważ ostatnio wogóle nie śledziłem postępowań owej gry to zgłaszam się do was z pytaniem czy wprowadzono do niej jakieś ciekawe unowocześnienia np. dalsze dodatkowe przygody lub jakieś dodatki z góry dzięki ;)
    ps. czy powstanie może 3 część?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysiek2996

Krzysiek2996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczeże to nie słyszalem o dodatkowych przygodach i zadnych dodatkach chyba nic nie dodali :(

4. iksmen

iksmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    eee no troche szkoda to nic mam nadzieję, że nie jesteś pewny :pP

5. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Nic nie oddali a tak ciężko zobaczyć w dodatkach na live????

Wczytywanie...

Poleć forum