narywanie na verbatim dl printable ihas

krystiano46

Użytkownik
Użytkownik
wita. czy możliwe jest nargywanie na takich plytkach czy lepiej zaiwestowac w normalne verbatimy dl
DVD+R DL Verbatim Printable 8.5GB x8 C50 *53767 (3545402122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
czy trzeba zmieniac jakies ustawienia pod te plytki
 

Nazir

Banned
To są chińskie podróbki nie kupuj ich maja kod: UMEDISC-DL1-64 czyli szmelc. Tylko MK003!
 

wirszews

Użytkownik
Użytkownik
Ale to juz nie jest szmelc

http://allegro.pl/verbatim-dvd-r-dl-printable-8-5gb-8x-c25-mkm-003-i3526093604.html

Sam mam takie od tego sprzedawcy. W ihas nic nie trzeba zmieniac, wypalilem juz 20 plytek w tym diablo 3 i gta 5 i z zadna gra nie mam problemu. Wydruk okladki dvd na tym robi wrazenie.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

Nazir

Banned
Tylko że te płyty wychodzą drożej niż zwykły cacke 10 - 41.99zł podczas gdy twoje wychodzą po 45.16zł za 10 sztuk.
 

wirszews

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo ze drozej. Ale tragedi nie ma jak ktos chce je zadrukowac

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

krystiano46

Użytkownik
Użytkownik
To są chińskie podróbki nie kupuj ich maja kod: UMEDISC-DL1-64 czyli szmelc. Tylko MK003!
poczym rozpoznajesz ze to sa chińskie podróbki, na co zwrocic uwagę przy zakupie.
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
verbatim printable a verbatim zwykly ta zadna roznica jest ja wiekszosc nagrywam n a tych printable kupuje je w sklepie w łomży za 4,6 zł sztuka ,a te plyty na moje oko to są jak zwykle printable , nie wiem jak ktos poznaje ze to chinski szmelc ale jak sie myle to mnie niech poprawi
 

krystiano46

Użytkownik
Użytkownik
verbatim printable a verbatim zwykly ta zadna roznica jest ja wiekszosc nagrywam n a tych printable kupuje je w sklepie w łomży za 4,6 zł sztuka ,a te plyty na moje oko to są jak zwykle printable , nie wiem jak ktos poznaje ze to chinski szmelc ale jak sie myle to mnie niech poprawi
znalazłem takie plytki na aledrogo w opakowaniach po 50 sztuk, oferuje je kilku sprzedawcow na niektórych aukcjach jest oznaczenie Life Series
Disc ID: UMEDISC-DL1-64

Mam rozumieć ze orginalne verbatimy to tylko z oznaczeniem MK003 ?
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
verbatimy maja mk001 i mk003 te produkowane w signapurze czy jakos tak :)
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
proponuje sie rozejrzec w twojej miejscowosci po sklepach informatycznych czy nie ma jakis w miare tanich, w łomży jest lisko 10 sklepów z verbatimami ceny wachaja sie od 4,6 najtakniej p[otem 5 potem 6 no i 10 zł zostaje ale to opcja na bogato :)
 

fdabo

Świeżak
Świeżak
Witam.
Odświeżam temat, udało się komuś nagra na tych płytkach lt3 ???
 

Do góry Bottom