1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Narzędzia do flasha Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Realmadrid, Grudzień 11, 2010.

1. Realmadrid

Realmadrid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

chciałbym zrobić sobie flasha napędu, czytałem tutoriale z tej strony i stron zagranicznych. Jeden Xbox mam z napędem Liteon, a drugi to Hitachi. Chętnych wśród znajomych na przerabianie mam, więc zastanawiam się co trzeba by było kupić, żeby móc robić wszystkie napędy. Na stronie Xecutera znalazłem odnośnik do sklepu, a tam dwa zestawy:

Xecuter CK3 Pro + CK3 Probe + Unlock Kit + XT Adapter (Super Bundle Offer) - CK3.CO.UK

Xecuter CK3 Lite + CK3 Probe + Unlock Kit + XT Adapter (Super Bundle Offer) - CK3.CO.UK

Różnią się tym tym głównym bajerem. Czy wszystko z tych zestawów jest mi potrzebne? Zawsze zmniejszyłoby to cenę, a sensu kupowania LT Switch chyba nie widzę :] Może możecie mnie oświecić? Dać link do ebaya czy gdzieś gdzie można też w zestawie kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Na allegro jest teraz vampire z xtractorem v2 za 400 zł...

Wczytywanie...

Poleć forum