1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Narzekacie na odcinkowe wydanie Hitman? Twórcy planują 3 sezony

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 8, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Plany IO Interactive dotyczące podzielenia Hitman na odcinki spotkały się z bardzo negatywnymi komentarzami fanów uniwersum. Autorzy tłumaczyli podjęcie tej decyzji, starali się złagodzić oburzenie, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec.

Twórcy na Twitterze zostali zapytani, czy planują drugi sezon i chyba nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi:

Plany są naprawdę zaskakujące, ponieważ nie możemy zapomnieć, że gracze nadal wyczekują na kolejne odcinki pierwszego sezonu. W przyszłym tygodniu Agent 47 wyląduje w Bangkoku, a jeszcze w tym roku ma odwiedzić kolejne kraje. Na początku przyszłego roku gracze mają otrzymać pudełkowe wydanie Hitman (2016), czyli pakiet siedmiu epizodów (6 podstawowych + 1 dodatkowy) na początku przyszłego roku… Wiele na to wskazuje, że jednocześnie w cyfrowych sklepach mogą pojawiać się kolejne odcinki.

Mogliśmy się tego spodziewać. Można jedynie żałować, że na każdy kolejne epizod musimy tak długo czekać. Gdybyśmy mieli pewność, że każdy fragment historii trafi do nas w przeciągu 2-3 tygodni, to pewnie wielu graczy mogłoby się skusić na taką zabawę, bo łysy zabójca naprawdę trzyma wysoki poziom. Autorzy potrzebują jednak więcej czasu, więc nie powinny ich dziwić reakcje miłośników serii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W końcu się określili. Cały czas czekam na info o wersji na krążku bo to pobieranie odcinków to jakiś żart.

MarioOL lubi to.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem co przeszkadza pobieranie odcinków, ja przynajmniej mam czas porządnie ograć epizod a gra mi się nie nudzi tak szybko bo kolejny jest za jakiś czas

5. włatca_trawnikuf

włatca_trawnikuf Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    132
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Witaj w krainie gdzie Syryjczyk ginie
    Mnie strasznie znudziło czekanie na kolejny odcinek do tego stopnia ze kupiłem grę, przeszedłem pierwszy odcinek i na tym skończyłem.
    Już nie potrafię się na nowo wkręcić

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum