1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nascar The Game 2011 - Dziennik Dewelopera

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Gryzek, Styczeń 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Activision opublikowało wczoraj, krótki filmik dot. gry Nascar 2011: The Game, którego premiera planowana jest na 29 marca br.
    Osobiście dodam, iż w Nascar grałem ok. 8-9 lat temu na PC i z chęcią powrócę do tego tytułu na Xboxie mimo, że jazda w kółko mnie nie kręci. Po trailerze widać, że z grafiką nie jest najgorzej..., bo przecież sama grafika się nie liczy?
    Model jazdy z tego co widać i słychać ma być ciekawy, więc myślę, że gra nie będzie należała do najgorszych.

O to trailer:

Wy też z chęcią zagracie w Nascar, czy jednak jazda w kółko, to nie dla Was? :)

Aktualizacja:

O to jeden z wielu gameplay-ów dt. NTG2011 w których widać ciekawy model jazdy oraz między innymi efekty przy dotknięciu się dwóch samochodów:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie zagram.
    Jak w Forzie mnie rajcuje takie wykręcanie maksymalnych prędkości tak tutaj to jest bez sensu ;)

4. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    mało interesująca wydaje sie ta gra, jezdzenie w kółko sie znudzi szybko, przynajmniej mi...

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    cóż za emocje, powinni tą gre wydac ze specjalną edycją pada, która posiada tylko prawy spust i lewą gałke mogącą skręcac tylko w lewo buhahahh

6. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    W Stanach Zjednoczonych znajdą się kupcy na tą grę, lecz w Europie nie zrobi, to furory. Mnie też jazda w kółko nie rajcuje w szczególności jezeli chodzi o grę, lecz jeden wyścig trzeba zagrać :)

7. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    odezwali się znawcy Ci pierwszy dwaj ... HAHAH ... Zal mi Was. NASCAR jest 2 najpopularniejszym sportem w Stanach zaraz po Futbolu.
    Wieć kupcy się znajdą i to nie jeden

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie jak to inni określili ta "jazda w kółko" rajcuje cholernie dużo ludzi w USA i wiele ludzi w europie kupi tą grę .

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe się zobaczy ale jak dla mnie raczej zbyt monotonne to będzie

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Najpierw naucz się czytać, potem naucz się logicznie myśleć, dopiero potem zacznij coś pisać na forum.
    W żadnej części mojej wypowiedzi nie napisałem, że nikt tej gry nie kupi, powiedziałem tylko JA jej nie kupię, bo ta gra jest WEDŁUG MNIE głupia i bez sensu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum