1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nasilają się plotki o F.E.A.R. 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Grudzień 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wspominaliśmy już o plotkach na temat F.E.A.R. 3. Dzięki wpisowi na stronie artysty Joela Cuellara, istnienie tego projektu wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.

Artysta ten zatrudniony był w Monolith Productions od kwietnia 2007 do lipca tego roku. W tym okresie maczał palce w F.E.A.R. 2 i materiałach DLC do tego tytułu. Zainteresowanie wzbudza wzmianka o dwóch innych grach. Pierwszą jest Project Hades, który tworzony ma być w wersjach na PC, Xboksa 360 oraz Playstation 3. Jak pamiętamy podtytułem drugiego F.E.A.R. był Project Origin. Prawdopodobne wydaje się więc, by Project Hades okazał się trzecią częścią serii. Cuellar pracował również nad jeszcze jednym, nieujawnionym dotąd projektem firmy. Jeśli Monolith Productions naprawdę ma obecnie w produkcji co najmniej dwie nowe gry, to trudno wyobrazić sobie, by przynajmniej jedna z nich nie okazała się F.E.A.R. 3.

Warto również wspomnieć, że Joel Cuellar zatrudniony jest obecnie w Snowblind Studios. Według CV artysty, zespół ten w pocie czoła pracuje obecnie nad projektem przeznaczonym na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC. Studio to wsławiło się wcześniej stworzeniem m.in. doskonałego Baldur's Gate: Dark Alliance oraz niemniej dobrego Champions of Norrath. W ciągu ostatnich kilku lat o ekipie tej było jednak dosyć cicho. Informacja, że pracuje nad czymś nowym jest więc zdecydowanie dobrą wiadomością. Dodatkowy powód do zadowolenia mają gracze pecetowi, gdyż w przeszłości firma tworzyła wyłącznie produkcje konsolowe.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49579

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    myślę że FEAR już nie przyciągnie takiej uwagi jak do tej pory

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Z chęcią zafunduje sobie nocny seansik z nowym FEARem jak tylko wyjdzie:D

5. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    dwójeczka była miodzio jak i jedyna.

6. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. rasta87

rasta87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pewnie obejdzie sie bez wiekszego echa

8. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Ooo tak, czekam na to! :) Pamiętam jak ściągałem z prędkością 20 kb/s F.E.A.R. na PC :D Potem okazało się, że komp jej nie uciągnie :( Myślałem, że sie pochlastam... Stare, dobre czasy ^^

9. HighAllTheTime

HighAllTheTime Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedynka i dwójka były piękne. Więc usprawniona 3 będzie pewnie kosmiczna;) poczekamy i zobaczymy:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum