1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Następnego Hitmana opracuje studio Square Enix Montreal

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Listopad 24, 2012.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Trwają już prace nad nową odsłoną serii Hitman. Grą nie zajmują się jednak twórcy serii, czyli zespół IO Interactive. Zamiast tego zastępują ich ludzie ze studia Square Enix Montreal.

Kilka dni temu na półki sklepów zawitała gra Hitman: Absolution. Na najnowszą odsłonę przygód Agenta 47 czekaliśmy długo – od premiery Hitman: Blood Money minęło sześć długich lat. Tempo wydawania kolejnych części ma teraz jednak ulec zwiększeniu. Co więcej, nie wszystkie one zostaną opracowane przez ojców serii, czyli studio IO Interactive.

Dowodzący zespołem stojącym za Absolution Tore Blystad poinformował, że produkcją kolejnej odsłony zajmuje się studio Square Enix Montreal. Warto dodać, że jest to pierwsza gra z serii, za którą nie odpowiada IO Interactive.

Decyzja została podjęta z powodu ogromnych nakładów pracy, jakich wymagają współczesne wysokobudżetowe produkcje. Skutkiem tego są długie cykle deweloperskie. Blystad przywołał przykład serii Call of Duty, której rozwijaniem zajmują się obecnie naprzemiennie dwa studia – Treyarch i Infinity Ward. Dzięki temu fani mogą częściej otrzymywać nowe odsłony cyklu, a oba zespoły udzielają sobie nawzajem pomocy. Jednocześnie umożliwia to zróżnicowanie stylu kolejnych odsłon.

Nie oznacza to jednak wcale, że IO Interactive kompletnie porzuciło swoją najsłynniejszą markę. Studio nadzoruje prace kolegów z Montrealu i służy im pomocą. Ponadto, do Kanady przeniosło się kilka osób, które odgrywały kluczową rolę w produkcji poprzednich odsłon.

Powstaje pytanie, czym zajmuje się obecnie samo IO Interactive. Tore Blystad nie zdradził żadnych konkretów i stwierdził jedynie, że wielu członków zespołu odpowiedzialnego za Hitman: Absolution pracuje już nad nowym projektem. Nie wiemy jednak czy gra będzie kolejną odsłoną przygód Agenta 47, czy też okaże się czymś nowym. Biorąc pod uwagę obecne w wywiadzie odwołania do Treyarch i Infinity Ward, można jednak zakładać, że po tym jak Square Enix Montreal ukończy własną wersję Hitmana, następna odsłona powstanie w IO Interactive.

Następnego Hitmana opracuje studio Square Enix Montreal | GRY-Online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ledwo co wyszedl nowiutki, juz sa prace nad nastepnym ?. Ciesze sie ze ten co teraz wyszedl ma dubbing i to dosc dobry ; ). Co do nastepnego hitmana no nie wiem, czas pokaze.

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Zaniepokoił mnie ten news... Myślałem że godnie zakończą serie w "Absolution" ale widze że teraz już każdy wydawca po przeliczeniu dolarów za swoją grę bierze sie za następną część.

1 osoba to lubi.
  5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Jaki ma dubbing? Przecież tego nie można słuchać ;/ Gadają jak jakiś syntezator mowy...porażka.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    co prawda to prawda.
    ja jednak jestem ciekaw co panowie ze square'u pokażą, imho oni robią naprawdę fajne gry

7. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    Ja jednak jestem za tym żeby ten tytuł był robiony w przerwach co 3-4 lata kolejny, jak zrobi się z tego taka telenowela jak CoD to szybko się znudzi nawet jak na jedną misję będzie przypadało milion pińcet sto dziwińcet sposobów wykończenia celu.

8. resident202

resident202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No rzeczywiście to odpowiedni moment by zakończyć serię bo ma już o jedną część za dużo, świetny styl rozgrywki, klimat, przynosi dochody, a fani serii na pewno się ucieszą że już nigdy nie usłyszą o Hitmanie.

Wczytywanie...

Poleć forum