1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nasze kompedium bad company2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez parasite, Sierpień 26, 2010.

1. parasite

parasite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grjąc namiętnie w bc 2 naszła mnie taka myśl, że moglibyśmy podzielić się na forum swoimi poradami dotyczącymi tej gry. Omówiło by się mapy ( w końcu nie ma ich aż tak dużo ), z uwzględnieniem swoich "sztuczek" które stosujemy na nich :) , albo miejsc w których warto przykampić na chwilę ( 2-3 wrogów zdjąć i uciekać, bo oczywiście przy camkillu nie ma sensu spędzać więcej czasu w jednym mijescu ), gdzie podkładać miny itd. Potem warto wspomnieć coś o pukawkach ( tych akurat jest sporo, więc może poprostu skupimy się na tych na których mamy coś sensownego do powiedzenia ) i na koniec można opisać jaką klasą ( z jakim sprzętem ) i na jakiej mapie Wam się gra najlepiej. Z racji tego chcę przeprowadzić sondę, czy jest w ogóle sens robienia czegoś takiego, czy większość to zapaleni klanowcy, którzy nie zdadzają swoich tajemnic ... ;)? osobiście mam 34 lvl i pewnie wiele mógłbym się od Was nauczyć, a myślę, że Ci z 50 też ode mnie mogą coś przejąć :)

p.s. wszelkie sensowne pomysły w związku z kompedium również proszę wypisywać

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Port valdez, Atakujący
    Bierzesz C4, i odrazu do ATV. Lewa droga, pelna predkosc, zatrzymujesz sie obok B, podkladsz C4, potem rundka na alfe, podkaldasz bombe i reszta c4 jak ci zostalo. W tym czasie wysadzasz to co ci zostalo na B i są w *****.
    Jest tez wariant z c4 na budynku w alfie ale to jest lamerskie.

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Sonda zbyteczna, tutaj wypisujecie tajniki.

Gorączka w ataku - snajper + ulepszone c4 - lecisz na stacje, rzucasz czujkę, podkładasz ładunek do tego 6x C4 odpalasz i bronisz :D przy takiej akcji wpada min 600exp + za asysty z czujki i kille :)

5. Veok

Veok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Cóż co a robię na Port Valdez w trybie gorączki jako atakujący ?

Mam 2 opcje.

1. Wsiadam T90R jadę na wzgórze z którego widać A (nie to gdzie kampią zazwyczaj snajperzy) i rozpoczynam ostrzał na A. Następnie podjeżdżam bliżej. Po mniej więcej 5 strzałach budynek się zawala i mamy zniszczone A.
    2. Wsiadam do UAV i rozpoczynam strzelać w A. Po krótkim czasie A jest zniszczone.

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jihad - quad
    Dajesz 2-3 c4 na quada, rajd pod M-COM czy np. czołg, syzbka wysiadaka i detonacja ;> Zawsze wchodzą jakieś punkty
    C4 UAV
    Jedna osoba bierze c4, druga UAV. 1 rzuca c4 na uav, 2 leci na M-COma i daje sygnał 1 do detonacji. C4 nie narazaja UAv wiec mozna tak robic poki nas nie zestrzelą.

7. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Pustynia Atakama- Dobra kampa dla snajpera jest na samej gorze statku. Trzeba tam wleciec heli.

8. parasite

parasite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    po weekendzie ( nie będę miał neta ) zabieramy się do roboty nad stworzeniem kompedium wiedzy. będą zamieszczone mapy na serwerze, które kazdy będzie mógł ściągnąć i zazanaczyć na nich ( zrobimy odpowiednia legendę - myślę, że najlepiej kolorami ) swoje miejscówki, podkladanie min itp. ( piszcie co chcielibyście jeszcze na takich mapach zobaczyć !!!! ). Potem opiszemy swojego najlpeszego wojaka ( klasa + wyposarzenie i strategia jak nim grać/ poruszać się ).

p.s. raz jeszcze apeluję o pomysły na ten temat !! macie cały weekend, na pewno Wam coś do głowy przyjdzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum