1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nasze telefony.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Suliga009, Kwiecień 9, 2010.

1. Suliga009

Suliga009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ozorków
    Witam,może i trochę głupi temat,ale założyłem go ponieważ szukam jakiegoś fajnego telefonu.Proszę was napiszcie jakie macie telefony i co wam się w nich najbardziej podoba,jakie cechy w nim cenicie i jakie was denerwują.Tak zwane zalety i wady.Liczę na wasza pomoc.;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Samsung Omnia II , wad brak , zalet za dużo żeby opisywać ;]

4. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mam Sony Ericssona K750i.Fajna jest funkcja Bluetooth,MP3,Gry Java,Nagrywanie Filmów,Tapety,Motywy,Fajny Wygląd i Niska Cena.Denerwuje mnie natomiast Niewygodny i źle "wciskany"przycisk aparatu.To nie jest telefon do zdjęć!!!

5. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Ja mam e63 nokie, jest spoko ma wifi, qwerty. Jednak teraz brałbym nokie 5800 duży, dotykowy wyświetlacz, wifi, gps, aprat 3,2.

Wczytywanie...

Poleć forum