1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NAT nie mogę się połączyć w grach... Proszę o Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xborix, Lipiec 24, 2010.

1. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam. Otóż mam problem z tym ograniczeniem internetowym NAT.Dużo czytałem (na naszym forum i nie tylko) na temat tego NAT jednak w każdym przypadku chodziło o konfiguracje Routera... i tu właśnie problem... ;(
    Ponieważ Ja posiadam internet osiedlowy, kabel ze ścianki prosto do Laptopa podpięty (bez żadnych modemów czy routerów). I gdy chcę grać na Live to po prostu odpinam go i podłączam do konsolki i tak cały czas na zmianę (Nie przeszkadza mi to). I gdy testuje połączenie to wyskakuje mi o tym zasra**m NAT że będę miał ograniczenia itd.
    Olałem to bo w Fifę 10 normalnie sobie pykałem na Live bez żadnych problemów. Problem powstał gdy nie mogłem się podłączyć do serwerów w demo Skate 3... a chce sobie tą grę sprawić (a nie mogę się podłączyć do serwerów). I tu Moje pytanie jak mogę w przypadku wyżej wymienionego internetu zmienić NAT na otwarte ? zadzwonić do dostawcy internetu ? myślałem nad kupnem routera lecz nie będę umiał go skonfigurować (nie znam się na konfiguracji internetu itd.)
    Bardzo proszę o pomoc !!! Bez XLive'a się nie da grać ;) !!! a chciałem sobie w skate 3 jak najszybciej pograć :D Z góry wielkie dzięki i mam nadzieje że będę mógł jakoś otworzyć te NAT z tym netem...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To masz internet z laptopa do X'a? Na Laptopie wyłącz Firewall. Zadzwoń do administratora i spytaj się czy ci odblokuje porty.

4. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    No mam po prostu kabel RJ-45 czy coś takiego ze ściany podpięty do Laptopa. i jak gram na X to go odpinam od laptopa i podłączam do konsoli. Przez to nie mam internetu w laptopie na czas gdy gram na Live ale mówiłem że Mi to nie przeszkadza ;) I co ? Mam zadzwonić la linie pomocy technicznej ? I powiedzieć że chciałem aby państwo odostępnili Mi porty NAT ? Bo nie znam się...

edit@ Wyłączałem firewalla, ale co mi to da jak net prosto ze ściany...

5. Xborix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Proszę o pomoc ;(

Wczytywanie...

Poleć forum