1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nat umiarkowany

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Ra1to, Kwiecień 18, 2015.

1. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Macie jakiś pomysł co mogę zrobić z tym 'natem'? Porty mam odblokowane, ale to nic nie zmienia :(
    Internet z netii jest.

Te porty odblokowałem, jednak nie było zmian. Aktualnie zostały 3074 oraz 88.
    • Port 88 (UDP)
    • Port 3074 (UDP i TCP)
    • Port 53 (UDP i TCP)
    • Port 80 (TCP)
    • Port 500 (UDP)
    • Port 3544 (UDP)
    • Port 4500 (UDP)

2. Lotnik421 Xbox One

3. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Skasuj te wszystkie niepotrzebne ustawienia co podałeś i włącz UPNP, to załatwia wszystko automatycznie, otwiera kiedy potrzeba i co potrzeba.Niczego w życiu nie przekierowywałem dla Xbox 360 ale owszem, ruter już jakieś dziwne rozłączenia powodował, pomogła zmiana firmware. Może masz kiepski ruter, czego być nie wymyślał niczego nie poprawisz, nie wiem jakie Netia oferuje, ale Telekomunikacja dawała po prostu fatalne. A może łączysz się po wifi a sąsiad ma mikrofalówkę bez obudowy. Aktualnie jest awaria cześciowa Xbox live, więc teraz też nie masz co kombinować.

Ra1to lubi to.
  4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Rada ode mnie zrób tak. Te porty które masz otwarte zostaw tak jak masz, lecz upewnij się że są one przypisane do adresu IP twojej konsoli. Jeżeli tak a NAT dalej masz zamknięty jest jeszcze inny sposób. W ustawieniach twojego modemu wejdź w zakładkę HDCP będą tam urządzenia które maja nadany dynamiczny adres IP oraz statyczny, prawdopodobnie twoja konsola używa dynamicznego IP przypisz jej statyczny adres, powinieneś mieć tam taką opcje, podając adres wpisz taki sam jaki wyświetla ci się w ustawieniach sieciowych konsoli. Gdy już przypiszesz statyczny adres dla swojej konsoli odszukaj zakładkę DMZ w ustawieniach modemu i podaj tam ten wcześniej przypisany IP konsoli. Po tym zabiegu powinieneś mieć już otwarty NAT w swoim xbox

Ra1to lubi to.
  5. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Problemem było to, że już miałem port 3074 na ip kompa - i to widocznie blokowało resztę. Po wyłączeniu tego wszystko działa. Ale dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum