1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NAT zamknięty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gooliver, Styczeń 9, 2016.

1. gooliver

gooliver Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Mam niestety NAT zamknięty, przez co w ogóle nie mogę na konsoli grać w Fife 16 multiplayer - nie znajduje mi przeciwnika. Żeby było śmiesznie na PC udaje się go znaleźć...

Mam internet z Toya w Łodzi. W mieszkaniu mam router Toya, w którym nie można nic zmieniać. Dostęp do niego ma tylko Toya.
    Na ich stronie jest informacja, że domyślnie blokują porty:
    11768/tcp, 15118/tcp, 135/tcp, 137/tcp. 138/tcp, 139/tcp , 445/tcp i udp
    Jest możliwość odblokowania tych portów poprzez kontakt z działem pomocy. Pytanie czy odblokowanie tych portów załatwi sprawę.

Drugi sposób to uzyskanie zewnętrznego adresu IP. Jednak żeby go uzyskać w Toyi trzeba wystąpić do nich z wnioskiem i podać powód starania się o taki adres. Okres oczekiwania na odpowiedź to kilka tygodni. Pytanie czy wszędzie jest taki problem z uzyskaniem takiego adresu czy tylko Toya tak utrudnia życie? Jeśli też tak mieliście to jak uzasadnialiście starania o zewnętrzne IP? Jeśli podam, że chce mieć możliwość grania na xboxie w multi to pewnie wniosek odrzucą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. imvho

imvho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tymczasowo poproś o odblokowanie portów.
    Kolejny ruch to zewnętrzne IP. I uzasadnij że chcesz mieć z zewnątrz dostęp poprzez VPN do zasobów swojej sieci w domu - komputera, serwera nas itp (wybierz jakie tam usługi używasz).

4. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Te porty to trojany i pliki po smb.
    Bez zewnętrznego IP dostęp będzie zamknięty i nie ma co kombinować.

imvho lubi to.
  5. imvho

imvho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lista portów do otworzenia:
    NAT - Xbox One - Internet radiowy(router)

Wczytywanie...

Poleć forum