1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nat

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gozdzikowa, Marzec 3, 2010.

1. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Witam

Chce zrobic sobie konto na LIVE i pograc na nim , ale wystepuje jeden problem - NAT . Jak mam zrobic na otwarty . Probowalem tym tutorialem z tego forum ale nie wiem jak sie zalogowac na moj router , jak wpisywalem te ip w przegladarce to wyskakiwal mi blad 404 . Co mam zrobic zeby zalogowac sie na router (LinkSys SPA-2102) i wylaczyc tego NATA .

2. Lotnik421 Xbox One

3. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Na xbox live czy games for windows?

4. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Linksys, spróbuj wpisać w przeglądarce 192.168.0.1 lub 192.168.1.1 u mnie na liknsysie było domyślnie 192.168.1.1. Mam podobny router, pisz na pw to pogadamy na gg lub skype spróbuje pomóc, bo też miałem problem z natem
    gg: 3971205
    lub PW na forum,

P.S wiecej czasu bede mial w piatek od godziny 15

Poleć forum