Natal i Live mają wstrząsnąć branżą

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Marc Whitten w wywiadzie dla Game Informera opowiedział o planach połączenia Natal z usługą Xbox Live. Integracja ma wytyczać nowe standardy na rynku.

Przedstawiciele Microsoftu twierdzą, że połączenie Natal i usługi Xbox Live wstrząśnie branżą rozrywki elektronicznej. Takie obietnice składa przynajmniej szef Xbox Live Marc Whitten, który w wywiadzie dla Game Informera wspomniał o planach integracji. Pozostając enigmatycznym rzucił jednak kilka uwag, które podsycają spekulacje i domysły.

Uważam, że Natal będzie naprawdę magiczną sprawą, a połączenie Natal z Live wstrząśnie branżą. To będzie przełom w dziedzinie gier, a także przełom? w tym, co uważam za rozrywkę.

Live jest w centrum naszej uwagi. Sądzę, że można to zaobserwować też w przypadku Natal. Kontynuujemy poszukiwania rozwiązań, które uczynią rozrywkę prostą dla jak największej liczby użytkowników. Widać to na filmach pokazowych z E3. Myślę, że widać tam naszą pasję i kierunek, w którym podążamy.

Miejmy nadzieję, że Natal okaże się choć w połowie tak rewolucyjny, jak zapowiadają to przedstawiciele Microsoftu. Pierwsze informacje na temat tego urządzenia pojawiły się rok temu podczas targów E3. Premiera Natal odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec bieżącego roku.

http://www.gram.pl/news_8gThGu64_Natal_i_Live_maja_wstrzasnac_branza.html
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Japońska firma Sony moze zabierac manatki z rynku gier video... ale jest jeden warunek, to co powiedział ten człowiek musi sie spełnic co do słowa! Jezeli tak będzie Sony nawet niech sie nie pokazuje z ta swoja rozdzka bo to bylo by upokazajace... no ale nic pozyjemy zobaczymy. Jedno jest pewne natal wypali to sony :ban z rynku gier elektronicznych, a wtedy pozostaje tylko jedne firma. I cos mi sie zdaje ze tak będzie bo mało jest rzeczy pod słoncem ktore M$ zepsul, i to z takim potencjalem jak natal.
Ten fakt robi sie silniejszy z dnia na dzien, miesiaca na miesiac... takie jest moje zdanie AMEN
 
noo będzie rewolucja ;D czekam niecierpliwie, na to cacuszko ;)
fajnie jak wejdzie pod koniec tego roku, tylko ciekawe czy nie opóźnią premiery.
fajnie będzie się grało i jeszcze w rozdzielczości HD :D
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Ten projekt jest po prostu miodny szczególnie jeśli chodzi o bijatyki.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
mało jest rzeczy pod słoncem ktore M$ zepsul
A blue screen z Windowsa to co:D

A co do tematu to fajnie by było jak by się z tym Natalem uwinęli jeszcze w tym roku
 

Jaskierr

Użytkownik
Użytkownik
Oby wyszło to w tym roku ;d..
Ahh chcę zobaczyć miny fanboy'ów ps3. ;d
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
wszystko zapowiada sie coraz lepiej mam nadzieje ze nikt tego nie zepsuje. bo juz narobili smaczku
 

Magil

Użytkownik
Użytkownik
Oby jednak wasze wróżby co do wyparcia marki playstation z rynku konsol sie nie spelnily bo jeszcze nikomu zdrowa konkurencja nie zaszkodziła.
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
Oby jednak wasze wróżby co do wyparcia marki playstation z rynku konsol sie nie spelnily bo jeszcze nikomu zdrowa konkurencja nie zaszkodziła.
prawda - kopa już ps3 dostało i niech tak zostanie

ale też znając M$ bądźmy przygotowani na wstrząs - to kosztuje aż tyle...? muszę za usługę zapłacić aż tyle.....?
 

GUMNY

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co to ten Natal, że się tak podniecacie???
 

Konradiv

Użytkownik
Użytkownik
Ok, więc i ja sie wypowiem.
Zdrowa konkurencja? A nie lepiej byłoby gdyby MS i Sony połączyło siły? Oczywiście, że było by lepiej. Może powstałaby konsola doskonała (wątpie, ale może?)? 0 fanboyi, wyzwisk ... Poza tym ps3 nie dostało kopa. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo konsola jest naprawde dobra, lecz u mnie przesądził LIVE! Ale nie o tym temat.

Mówią, że będzie integracja z LIVE.. nie mam pojęcia o co może chodzić, poza połączeniami wideo, które są dostępne teraz (kamerka Live Vision).
L4mia, z wywiadów wynika, że cena nie będzie powalająca. Poza tym, o jakiej usłudze ty mówisz? Wg. mnie, znając MS produkt albo będzie ciężko dostępny w polsce, albo nie będziemy mieli z niego żadnych korzyści, które ma wnieść do LIVEa.
Taka moja opinia

@up
1. google nie boli
2. kamerka, dzięki której nie będziesz potrzebował kontrolerem (ty nim będziesz)
 

CDaddy

Użytkownik
Użytkownik
Japońska firma Sony moze zabierac manatki z rynku gier video... ale jest jeden warunek, to co powiedział ten człowiek musi sie spełnic co do słowa! Jezeli tak będzie Sony nawet niech sie nie pokazuje z ta swoja rozdzka bo to bylo by upokazajace... no ale nic pozyjemy zobaczymy. Jedno jest pewne natal wypali to sony :ban z rynku gier elektronicznych, a wtedy pozostaje tylko jedne firma. I cos mi sie zdaje ze tak będzie bo mało jest rzeczy pod słoncem ktore M$ zepsul, i to z takim potencjalem jak natal.
Ten fakt robi sie silniejszy z dnia na dzien, miesiaca na miesiac... takie jest moje zdanie AMEN
Sorry, ale to największe nagromadzenie głupot jakie miałem dziś okazję przeczytać...
 

Dybuk

Świeżak
Świeżak
Sony ma też wypuścić coś w stylu Natal, chodzi o jakąś rożdżkę.(dla nieobeznanych, Sony szydziło faktem, że Natal nie potzrebuje żdanych smiesznych kontrolerów i że pokrzyżowali plany SONY ich filmikiem... no własnie, SONY już na targach E3 zaprezentowało gotowy produkt, teraz mamy potwierdzenie, że całość działa i w razie potrzeby może być wprowadzone do sprzedaży.Jestem pewny, że ta rożdżka będzie równie magiczna jak Natal.)Tyle ode mnie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom