Natal na Przerobionych x box.

fredro

Świeżak
Świeżak
Witam, nie dostałem odp w temacie o opiniach o kinekcie, więc pisze tu. Czy natal będzie działał na przerobionych konsolach?
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
a czy nowa generacja konsol będzie lepsza niż ta?? nie wiadomo tak samo nie ma odpowiedzi na twoje pytanie, można by tylko pogdybać, więc nie zadawaj tak idiotycznych pytań, poszukaj w google może coś znajdziesz a może nie, a jak już znajdziesz to podziel się z nami informacją
 

DJDIDO

Banned
a czy nowa generacja konsol będzie lepsza niż ta?? nie wiadomo tak samo nie ma odpowiedzi na twoje pytanie, można by tylko pogdybać, więc nie zadawaj tak idiotycznych pytań, poszukaj w google może coś znajdziesz a może nie, a jak już znajdziesz to podziel się z nami informacją
a od czego jest to forum? kolega się pyta, a ty wyskakujesz mu ze swoimi dziwnymi tekstami.
Jak odpowiadasz to na temat, jeżeli nie znasz odp. to nie pisz!
 

PiotrekDK

Użytkownik
Użytkownik
napewno bedziesz musial zrobic jakas aktualizacje pod kinect, co sie wiaze z podlaczeniem do netu i prawdopodobienstwem bana
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Chyba ze aktualizacia bedzie do sciagniecia na pendriva lub na plycie z gra.niepotrzebnie straszysz z tym banem.zastanow sie zanim cos napiszesz

Sent from my HTC Magic using Tapatalk
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
a od czego jest to forum? kolega się pyta, a ty wyskakujesz mu ze swoimi dziwnymi tekstami.
Jak odpowiadasz to na temat, jeżeli nie znasz odp. to nie pisz!
odezwał się, na forum jesteś dopiero od niedawna więc nie wiesz ile już było podobnych tematów dotyczących kinecta. I w żadnym nie było odpowiedzi, tylko gdybanie. A takie coś zaśmieca forum.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
nie wiadomo;))
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
skoro w dniu premiery Kinecta (nie Natala), no może trochę wcześniej wyjdzie nowy Dashboard, który pewnie będzie miał w sobie całkowitą obsługę tego kontrolera to nie powinno być problemów z odpaleniem go na przerobionej konsolce bo na pewno pojawi się nowy dash w wersji do wgrania przez pendriva/płytę :), cóż na razie możemy tylko domniemywać, wszystko okaże się z dniem premiery nowego dashboarda/kinecta
 

fredro

Świeżak
Świeżak
Dzieki wszystkim Użytkownikom udzielającym konkretnych odpowiedzi.
 

Shakedown

Użytkownik
Użytkownik
Konkretna odpowiedz jest następująca:

NIE WIEMY ponieważ:
1)nie było premiery kinecta
2)nie było premiery softu pod kinecta
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
napewno bedziesz musial zrobic jakas aktualizacje pod kinect, co sie wiaze z podlaczeniem do netu i prawdopodobienstwem bana
Nie może być w naszym kraju tak że musisz być podłączony do internetu by nagrać aktualizację. Zapewne będzie jak dotychczas, wsadzisz gierkę obsługującą nantala i aktualizacja Ci się dogra.

Według moich obiekcji, Nantal będzie spokojnie działał na niezbanowanych konsolach, jedyne co mogę wymyśleć to tak jak z dyskiem ze po banicji nie będziesz mógł korzystać ze sprzętu.

Tak póki co trzeba czekać... :shisha
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
będzie działać - MS jest tak łapczywe na kasę że nie odpuści nawet piratom - aktualka ixa przez pena/płytę i kaska już leci= MS cieszy mordkę
 

fredro

Świeżak
Świeżak
Witam ponownie. Kinect już jest. Wiecie może coś więcej?
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
No wiemy, aktualnie jedyną grą z nowym zabezpieczeniem jest Fable 3 gry o dziwo na Kineteca nie posiadają nowych zabezpieczeń i można je odpalać spokojnie na przerobionych konsolach z nowym daschem.
 

quatron

Użytkownik
Użytkownik
Heheheheheh ale za was ..... Kupując kinecta masz dolaczona plytke z nowym dashboardem robisz update z plytki podlaczasz kinecta i jedziesz, nie ma roznicy czy masz przerobiona konsole czy nie, bo przyslowiowo co ma piernik do wiatraka. Gdyby nie moznaby bylo grac na piratach w kinecta to nikt by nie wrzucal gier (logicznie myslac). A m$ musi zapewnic ludziom ktorzy nie maja dostepu do neta mozliwosc update. Wiec jak ktos mieszka na wsi gdzie nie ma zasiegu neta albo nie chce neta a kupi sobie iksa razem z kinectem musi miec mozliwosc grania. Ludzie prosze was takich rzeczy nie wiedziec.... Pozatym premiera jest dzisiaj a ludzie i tak juz graja w kinecta od jakiegos tygodnia heheheh.Pozdro
 

siwman

Użytkownik
Użytkownik
a czy jak kupię kinecta i zrobie update nowego dasha z płytki to jest mozliwe ze dostane bana offline mam 1,6 xtreme?
 

fredro

Świeżak
Świeżak
yhm, bo mi nie chodziło o gry, tylko o samo urządzenie.czy nie będzie problemu z działaniem samego kinecta. jeśli moja konsola jest przerobiona, to myślałem, ze pojawią się zabezpieczenia, polegające na tym , że kinect będzie chodził na konsolach nie tkniętych. Jak i jego gry. Więc mam rozumieć, ze i sama kamerka jak i gry będą działać mi bez zarzutu mimo modyfikacji.?
 

fredro

Świeżak
Świeżak
A i jeszcze jedno. Skoro wgram nowego, "kinectowego" dasha, i on zaktualizuje mi konsole pod niego, to czy inne pirackie gry dalej będą działały. czy cała przeróbka nie pójdzie się JE***
 

quatron

Użytkownik
Użytkownik
Odpowiedz brzmi: gry beda ci chodzily bo dashboard nie ma nic do zflashowanego napedu tak samo jak np. nagrywasz sobie tekkena6 i on aktualizuje ci dasha co nie wplywa wogole na to jak sie plyta kreci w napedzie i kinect tez bedzie smigal poniewaz ludzie graja sobie na piratach na kinectcie i nic jeszcze nie slyszalem zeby cos sie komus zablokowalo. Pozdro
 

fredro

Świeżak
Świeżak
dzieki wielkie.
 

Do góry Bottom