1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naval Assault: The Killing Tide

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kj5, Czerwiec 9, 2010.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Gra już na torrentach, czekam na opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja dzisiaj miałem okazję pograć i jest nieźle jak na symulator. Zaczynamy na jakieś słabej łodzi, która wyciąga nie całe 20 węzłów i musimy strzelać do samolotów, które nas atakują. Ogólnie jest dużo rozwalania statków, samolotów, nie wiem czy można łodzie podwodne zatapiać. Fajne jest, że z peryskopowej możemy wyświetlić info o statku lub storpedować go. Czym niżej zejdziemy to nie zostajemy tak narażeni na atak przez bomby bombowców, jednakże też można oberwać. Co do grafiki to nie powala, ogólnie to ludzie piszą, że Silent Hunter jest lepszy jednak ja w SH nigdy nie grałem. To narazie tyle, jak coś pogram dłużej, to może jeszcze coś napisze :)

Edit

Pograłem trochę dłużej no i niestety ale gra zrobiła się trochę beznadziejna. Wystrzeliwując torpedy nie namierzają automatycznie celu, więc jak wrogi statek płynie to nie ma szans go trafić. Wielki minus. Dobre wrażenie robią bomby podwodne, wpadając na nie fanie nam potrafi łódź rozwalić. Szczerze to gra na 2-3 h po czym się nudzi

Wczytywanie...

Poleć forum