1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Navroad Nexo 7 + ETUI + Modem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez remospl, Luty 18, 2014.

1. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Siemanko ! Mam na sprzedaż tableta firmy Navroad, a dokładnie model Nexo 7 (info NEXO - TABLETY). Tablet zakupiony w sierpniu 2013, dokupiłem do niego Etui z klawiaturą (Kiano Color 7" (niebieski) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD) oraz modem Huawei E160 (http://archi.inosak.org/imgdb/edbfceeb8d398d1b2c5597a782f4e9c8.jpg) bez Simlocka.
    Tablet posiada także kartę pamięci 2 gb, dokupioną gwarancje na 3 lata( jest to gwarancja dzięki której gdy tablet upadnie i pęknie ekran, wymienią nam go bezproblemowo :))
    Kwota ? Około 400 zł, chętny jestem także na wymiane za xboxa przerobionego :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    odświeżam !

Wczytywanie...