1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nawigacja samochodowa ~200-250zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Listopad 25, 2013.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Z racji tego, że za niedługo w Biedronce jest promocja Goclever 5080 za ~170zł, zastanawiam się nad jej zakupem jako prezent na urodziny ojca, bądź jakąś inną. Sam posiadam GC 5070 i nie narzekam, nie musiałem odblokowywać nawigacji itp itd ścieżkę do innej mapy podaje się w opcjach, więc zero problemu. Chociaż czasami mam wrażenia jakby AutoMapa lekko ścinała, lecz podczas jazdy nie ma już tego odczucia.

Więc tak jak piszę na chwilę obecną moim faworytem jest ten GC 5080 (z Mireo DontPanic):

Jak ktoś ma lepsze propozycje to z chęcią zapoznam się z nimi :)

Jakby ktoś się pytał dlaczego akurat nawigacja? A to dlatego, że ojciec miał starego Larka który już nawet Automapy nie chciał łykać, ekranik malutki i pewnego dnia skończył rozbity na ziemi.. Ten lark to był prezent od TPS'a za podpisanie umowy :p. Na tamte czasy był chociaż znośny :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Według mnie najlepsza i najprostsza w użytkowaniu jest MapaMap. Nawigacja to tylko kawałek plastiku z ekranem LCD. Ważne, żeby miał wydajny procesor, trochę ramu i szybko łapał sygnał. A jakie są koszta licencji, czy w ogóle nie będzie aktualizowana?

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jeżeli będzie łatwa do odblokowania/bądź w ogóle nie będzie zablokowana (bo już chyba większość nie jest) to sam sobie będę dostarczał aktualizacje :)
    Mój GC 5070 jedzie na najnowszej automapie.

I tu właśnie pytanie czy w podanym przez mnie progu cenowym dostanę coś lepszego, czy nic lepszego nie wchodzi w grę.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam poczciwego LARK'a 43.3 i działa elegancko, na windows ce ... nic nie trzeba odblokowywać a nowe AUTOMAP'y łyka bez problemu :D - fakt, faktem mogłaby być trochę większa,ekran ma 4,3" ,ale mi to nie przeszkadza.... a no i kosztuje ok 150zł.

View attachment 385

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    UP

Ten co ojciec rozwalił to : lark freebird 35.8

Do wyboru doszedł :
    -lark freebird 50.3

Więc albo Goclever 5080 albo lark freebird 50.3?

Wczytywanie...

Poleć forum