1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nawracanie konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziombello, Listopad 16, 2011.

1. ziombello

ziombello Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jakiś czas temu kupiłem przerobioną konsolę i byłem na tyle głupi że nie zapytałem jak została przerobiona.
    Teraz chcę podłączyć xBox Live i wiem że żeby to zrobić muszę wgrać nowy dashboard. Nigdy nie grałem na piratach, nigdy nie logowałem się na xBox Live więc raczej nie jestem oflagowany.

Nie wiem jaki dashboard wgrać, skąd go pobrać i jak to zrobić.

Próbowałem aktualizować oprogramowanie z pliku dostępnego na stronie xbox.com przez pendrive (SystemUpdate13604USB) ale zacina się na końcu i wyskakuje komunikat że nie może zaktualizować.

Teraz mam wersję 2.0.9199.0 na pokładzie.

Ktoś ma pomysł na nawrócenie mojej konsoli?

Edit.
    Domyślam się że nie mogłem połączyć się z xBox Live przez zmiany w firmware napędu.
    Muszę wgrać nowy firmware napędu, mam Toshiba-Samsung TS-H943 i wtedy normalnie aktualizować.

Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepiej wgrać ofw do napędu zaktualizowac i jak bedziesz chcial to przerobisz nie to nie. po prostu zeby aktualizacja przeszla najlepiej wgrac ofw.

4. kaka440

kaka440 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro kupiłeś przerobioną i nigdy nie logowałeś się na XBL to nie możesz być pewny że nie ma flagi.

5. ziombello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przez
    "ofw" masz na myśli "Oryginalny Firmware"?
    Jeśli tak to skąd mogę go pobrać (może jest dostępny na xbox.com, poszukam) i byłbym wdzięczny za podpowiedź jak go wgrać.

Nie potrzebuję przerobionej konsoli bo nie mam zamiaru grać na piratach.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli masz konsole z hdmi i masz samsunga badz pewny ze ten naped nie byl tam oryg. Czeka cie wymiana na benq lub liteon(nie dowolnie tylko ten co byl w srodku). Jesli natomiast masz oryg samsunga musisz isc do kogos kto przerabia xboxy zeby wrocil ci oryg fw, ewentualnie nauczyc sie flashowac xboxa 360.

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    na xbox.com haha dobre dobre

Poszukaj na forum jest paka z lt+ i ofw.

8. ziombello

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powinien być oryginalny bo znalazłem swoją konsolę z tym napędem tu: Xbox 360 Drives - List

Teraz już tak jak myślałem pozostało mi nauczyć się flashować konsolkę i jestem w domu.
    Może nie będzie łatwo ale postaram się nic nie popsuć.

Wczytywanie...

Poleć forum