1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nawrócenie pirata

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ILCZYN, Styczeń 23, 2016.

1. ILCZYN

ILCZYN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Ahoj!
    Od lat mam wgraną przeróbkę LT3.0 w swoim Elicie, jednak nawróciłem się i posiadam już stertę gier oryginalnych.
    Czy mógłbym teraz kupić GOLD i grać bez obaw przez neta? Czy lepiej nie ryzykować z LT3.0?
    Jeśli mogę, to gdzie kupić GOLD nie na rok? Bo zauważyłem, że w konsoli można brać tylko na rok, albo źle patrzę.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak spokojnie możesz grać na tym.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gold na allegro.
    Można grać śmiało, a widziałeś bany żeby za LT 3.0 leciały? M$ ma gdzieś już te stare trupy.

5. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Allegro najtaniej ....:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum