1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NBA 2k10 i lagowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kopan, Styczeń 22, 2010.

1. kopan

kopan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. ostatnio stalem sie szczesliwym (mam nadzieje) posiadaczem xboxa. Jako ze mieszkam w USa kupilem go tutaj w bestbuy i na poczatek niemila niespodzianka. W sklepie oczywiscie przez okienko w pudelku zobaczylem napiecie, jest 12 v czyli jasper. Otwieram w domu pudełeczko i dla pewnosci ogladam wtyczke i zonk!!! nie ma tych dwoch oddzielnych plytek ktore sugeruja jaspera. Zdziwiony lekko patrze w net, powinny byc. A nie ma u mnie. Podlaczam kabelek patrze a z tylu po bokach jakis klei taki jak zostaje po zerwaniu nakleji i na dodatek lsysze ze cos lata w srodku. Moiwe tego juz dosc. Kupilem orginalna nowa konsole w sklpeie i takie numery. Pojechal na drugi dzien mowie ze wyglada jak jakis refurbished albo used popatrzyli mowia ze rzeczywiscie nie wyglada na nowa. Na szczescie bez problemow wymienili na nowke. To tak tytulem wstepu. Z konsola zakupile nba 2k10 i mam problem. Tzn chcialbym wiedziec cz u was tez laguj? Przewaznie pod koszem kiedy cos sie dzieje. NIe ukrywam ze jest to irytujace. Mam wersje arcade bez dysku ktory pewnie niedlugo zakupie. Czy dysk moze rozwiazac sprawe. Czy to lagowanie moze byc spowodowane tym ze gra doczytuje dane moze albo cos. Jest to moja pierwsza konsola wiec prosze o wyrozumialosc. Co moglem to wyczytalem na forum. Aha i czy instalacje gry na dysku polega na jej skopiwaniu przez system czy jak. Czy jesli tak to jest sens kupowania malego dysku?

Wczytywanie...

Poleć forum