NBA 2K10 - liga / turnieje / mecze

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Ktos chetny porzucac do kosza?
Jezeli znajdzie sie paru chetnych mozna by zrobic maly turniej badz sprobowac rozegrac sezon, niekoniecznie 82 mecze ;-)
 

Franiuniu

Świeżak
Świeżak
Siema, ja mogę porzucać do kosza! ;]
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Jeden na dobry poczatek juz jest, czekamy na kolejnych ;)
 

olej93

Świeżak
Świeżak
sie ma też się dołączę jak mi tylko przyjdzie zza oceanu pewnie jakiś tydzień jeszcze
 

Franiuniu

Świeżak
Świeżak
Dobra trzy osoby są, ale to niestety za mało na sezonik ;/
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
sie ma też się dołączę jak mi tylko przyjdzie zza oceanu pewnie jakiś tydzień jeszcze
Gre zakupiles za wielka woda? ;)
A to nie prosciej bylo wskoczyc na Allegro? :D
 

olej93

Świeżak
Świeżak
za wielką wodą z dostawą wyszła mi 110zł , bo jeszcze dolara dobrze złapałem :) na allegro dalej po 150 chodzą. 40zł w kieszeni a wysiłek żeden żeby na ebayu kupić :)
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
za wielką wodą z dostawą wyszła mi 110zł , bo jeszcze dolara dobrze złapałem :) na allegro dalej po 150 chodzą. 40zł w kieszeni a wysiłek żeden żeby na ebayu kupić :)
Pudelko suche? :p
 

Bocik13

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym mógł ale musze do XBL podlaczyc a mam x na dzialce :p wiec 2 tyg musze poczekac :D
 

Franiuniu

Świeżak
Świeżak
powoli bo powoli ale coś się zaczyna rozkręcać. Może niedługo uda się coś zorganizowac.
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym mógł ale musze do XBL podlaczyc a mam x na dzialce :p wiec 2 tyg musze poczekac :D
A co Twoja konsola jeszcze na dzialce robi? Przeciez sezon urlopowy dawno za pasem. Chyba, ze zagoniles ja do pracy miedzy grzadkami :p

powoli bo powoli ale coś się zaczyna rozkręcać. Może niedługo uda się coś zorganizowac.
Podajcie moze swoje GT tutaj to mozna by juz sprobowac sil miedzy soba. Nie musimy przeciez czekac az uzbierze sie naście osob, by zaczac chocby najkrotszy sezon czy turniej.
 

Franiuniu

Świeżak
Świeżak
GT: FraniuniuPL
Jak coś to możecie pisać na gg zeby sie ustawic albo poprostu wiadomisci na xbox pisac. moj nr gg 6452011
 

Frodzmirz

Użytkownik
Użytkownik
GT:Frodzimierz
Chetnie pogram
 

chemik81

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Montujemy powoli lige w nba 2k10. Więcej informacji na Slamdunk League - Liga NBA 2k10 - Indeks

liga z draftem, na okolo 20 osob, moze wiecej jeśli będzie więcej chętnych. Zaczynamy zaraz jak tylko patch wyjdzie tj jakos pod koniec stycznia
 

szakul

Użytkownik
Użytkownik
ja sie piszę :D
 

probasket

Świeżak
Świeżak
moj GT: Ulcia z Lap
:)
 

Do góry Bottom